Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért akkart le járatni a...

Mért akkart le járatni a pasim előtt a nővére?

Figyelt kérdés
A PASIMpasim nővére lopással vádolt meg, mert én voltam egyedül itthon de a pasim is, amikor közöltem, hogy a öcse is lehetet, egyből azt mondta hogy hozzá számolta azt a pénzt is amit még nem kapott meg, tehát nem tűnt el pénz de elnézést se kért.
2013. szept. 19. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Miért akart lejáratni a pasim előtt a nővére?


A pasim nővére lopással vádolt meg, mert én voltam egyedül itthon, de a pasim is, amikor közöltem, hogy az öccse is lehetett, egyből azt mondta, hogy hozzászámolta azt a pénzt is, amit még nem kapott meg, tehát nem tűnt el a pénz, de elnézést se kért.



Még így sem értem a kérdésedet.

2013. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
és x=mszercnégyzet, amiből gyököt vonunk,és megkapjuk a ..:-)
2013. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell kifigurázni, 5 évesen én is így gépeltem(bár akkor még nemigen volt számítógép).

Viszont kedves kérdező, ha megvan benned a szupernaturális képesség, hogy elolvasd és értelmezd a saját írásod, akkor azt kell mondjam, többre vagy hivatott, rád a világ vár. Hagyd a pasid, meg a nővérét, rabolja az értékes idődet.

2013. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szuper intelligens képességemmel kihámoztam a kérdést.

A válasz: Nem tudom miért akart lejáratni!


Amúgy lehet, hogy csak megijedt, hogy eltűnt a pénz, és nem lejáratni akart, csak gyorsabban beszélt mint gondolkodott. Ebbe a családba biztos bele fogsz illeni, úgyhogy szerintem ne duzzogj. Végül nem lett baj.

2013. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a pénzt megtalálták nálad, terhes vagy, és soha életedben egy percet sem dolgoztál:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__gyas-g..

2013. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Aaaz igen! Micsoda nyomozás folyik itt , kérem!

Lebuktál, te ádáz, terhes, munkakerülő, pénzrabló! :-)

2013. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért nem jelented fel a pasid növérét online?


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2013. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

GYEREKEK NAGYON JÓK VAGYTOK! SZAKADOK!!! XD


Akkor a torténet keren:

Egyszer volt,hol nem volt egyszer egy 18 éves, aluliskolázott vagy legalább iskola kerúlö lányka. A lányka még érettségi/szakvizsga elött bekapta a legyet,amit egy DonJuan adott neki. Szerelem volt első látásra. Kétség se fért hozzá,hogy gumi és megszakitás nélkül fogják csinálni,hisz DonJuan biztositotta a lánykát,hogy ő csak 10%-ban termékeny. A lányka meg gondolta,ha eddigi hágóinak sem sikerült felcsinálniuk akkor minden bizonyára most se lesz baj. Ha mégs majd GYIK-on megkérdezi a nagyérdeműt,hogy hogyan jár a Gyes.

A leányzo vegulis bekapta a legyet,mint azt fentebb foglaltam. Szülei haragra keltek,kitagadásra itéltett. A fiatal lanyka bekotozott DonJuanhoz es szuleihez es testverehez. Nagy volt az idill egesszen addig ami Lucecita Don Juan nővére kölcsont nem kért a lAnykátol. Lányka jóhiszemuen adott Lucecitának pénzt. Azonban Lucecita b..szta megadni! Lányka haragra gerjedt! Furmányos iq lightos fejében megforult a felelentés, igy iziben a GYIK-osokhoz fordult segitsegert. Mivel ott nem kapott kielégito választ jobbnak látta,ha saját kezébe eszi a dolgokat. Igy egy alkalmas pillanatban kérés nélkul elvette Lucecita ládikájábol a pénzt. Csakhogy Lucecita ezt kesobb észre vette és kérdőre vonta a leánykát. Leányka Fernandora(DonJuan kisoccse) fogta s közben iziben kiirt a GYIK-ra egy kérdést -mert ez mindig a hasznára vált- hogy mitévő legyen(?).



Folytatásos teleregényünk következö részében szemtanui lehetünk ahogy leánykánk ismet a Gyik hoz fordul segitségért,hogy hogyan vádolhatná meg Lucevitát rágalmazással.

2013. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!