Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért, szeretnek szórako...

A nők miért, szeretnek szórakozni, a bolondját járatni a férfiakkal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 08:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Tesztelik őket, mennyire kitartóak, mennyire számíthatnak rájuk hosszútávon. A leendő család érdekében létfontosságú a hűséges férfi.

Még így is sokan befürödnek.

2010. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
egyszer chat- en egy bunkó pasi írta valami olyanról, hogy kapcsoljam be a webkamerát stb. én írtam, hogy nem, mert erkölcstelen ilyet csinálni, meg hogy inkább szerezzen magának egy csajt. erre azt írta, hogy a nők félnek mindentől ami alkalomadtán jó lehet, talán mert sokat gondolkodunk és nem vagyunk olyan ösztönösek. talán félünk megmondani az igazat, mert senkit sem akarunk megbántani, de pont ezzel bántjuk a férfiakat
2010. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

én pasi vagyok

velem nem szórakoznak mert nem hagyom ,hagytam magam

ha azt látom,hogy nem működik vagy szívat akkor:helló,szia!

szerintem érdemes következetesnek lenni,és a másik dolog

én úgy viselkedek a másikkal ahogy ő velem.De az esélyt mindig megadom a kapcsolatnak,a személynek,magamnak.

2010. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert a nők félnek, hogy a pasik átverik őket és nem akarnak szenvedni.
2010. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2010. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Például: Oda bújik hozzám többször is, a fejét a vállamra hajta és közben simogat Én meg akarom csókolni ő elfordítja a fejét. Én persze megpróbálom kétszer is az mondja, hogy "Ne!". Elég konkrét?
2010. ápr. 18. 11:25
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak azzal szórakoznak, aki hagyja is magát.. :-s

Aki hagyja magát, az pedig vagy nyúl, vagy nincs normális kapcsolata vagy szerelmes. :-)

2010. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azt mondanám te valami hisztis pasi vagy. Nem feküdhet oda a lány hozzád és simogathat csak úgy minden folytatási szándék nélkül ha épp erre vágyik? És a fiúk miért akarnak amúgy mindig csak d*gni?
2010. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Nem feküdhet oda a lány hozzád és simogathat csak úgy minden folytatási szándék nélkül ha éppen erre vágyik?"


Hozzám az a lány bújjon, aki akar is valamit tőlem.

2010. ápr. 18. 12:34
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg mindig csak a szexen jár a pasik esze.Az meg sem fordul a fejecskédbe,hogy a csaj azért bújik hozzád,mert szeretetre vágyik?Ha meg nem fexik le veled,akkor ő a szemét és ő szivat téged?Hát érdekes!Ezért van ennyi rossz kapcsolat.Mert a legtöbb férfi így gondolkodik:ha nincs sex,ne is bujjon.Hát szép!
2010. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!