Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért, szeretnek szórako...

A nők miért, szeretnek szórakozni, a bolondját járatni a férfiakkal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 08:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor kell mutatni a nőnek egy alvó oroszlánt.
2010. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

13.23-as


Én ezt a lányt SZERETEM és nem akarom, hogy játszadozzom velem ennyi, nem akarok hiú ábrándokat kergetni!

2010. ápr. 18. 16:23
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd akkor nem csak megd*gni akarnád, hanem élveznéd vele az egyéb dolgokat is, pl hozzábújás... Amit te csinálsz ahhoz elég egy hivatásos, kicsit fizetsz és nem kell semmit csinálni, rögtön a tárgyra tér ha kéred...
2010. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nagyon is örültem annak, hogy hozzám bújik!! De nem akar tőlem semmit én viszont igen járni akarok vele, nem csak megd*gni.
2010. ápr. 18. 16:53
 15/21 A kérdező kommentje:
Ettől rossz ez az egész!!
2010. ápr. 18. 16:56
 16/21 anonim ***** válasza:

tegnap 11:25


Az annak a jele, hogy valami baj van a kapcsolatotokkal, kezd szétmenni. Át kell gondolnod, hol a hiba nálatok.

2010. ápr. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kis segítség a nyomozáshoz: nem vált-e a kapcsolatotok unalmassá, szürkévé, kiszámíthatóvá? Nem az történt, hogy kezdetben mindig valamivel meg tudtad lepni, mindig valami újat talált benned, de egy ideje már nem? Nem volt olyan élménye, ami rontotta a rólad alkotott véleményét (azaz: előtte szánalmas szerepet játszottál, legyőzöttként viselkedtél, önállótlan voltál, kiábrándult voltál, kiderült, hogy kevesebb pénzed van, mint gondolta stb. stb.)?
2010. ápr. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Félreértitek mi jártunk régebben, de én újra akarom kezdeni. Nem volt köztünk vita soha külső okokból lett vége akkor a kapcsolatnak. De szerintem most már tök mind1.
2010. ápr. 19. 10:13
 19/21 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a barátaimhoz bújni. Lány vagyok. Megölelem a lány barátaimat, összekapaszkodunk, puszi stb. És a fiúbarátaimat is... Nem tudom ez miért baj. Egyszerű gesztus. Apámhoz, anyámhoz is hozzábújok vagy a tesóimhoz, de nem akarok járni velük... Ez nem hitegetés... Ha te nem akarsz barátként mellette lenni akkor mond neki azt. Ő valószínűleg azt hiszi hogy most barátok vagytok. Közeli8 barátoknál ez teljesen elfogadott.
2010. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Attól még hogy a férfiak vadásznak a nőkre,még ők döntik el melyik vadásznak hajlandók áldozatul esni.A választásnál mindig a nőé az utolsó szó.
2010. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!