Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám le fog járatni, mit tegyek?

Anyám le fog járatni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hivatalosak vagyunk délután egy rendezvényre. Sajnos ő is jön. Már előre látom, hogy égetni fog. Az egész napot végig kötekedte eddig még, nem jó neki semmi, már azért elkezd kiabálni, mert félre nyomta a youtube-on a zenét. Állandóan ezt csinálja, már olyan ideg van bennem, hogy legszívesebben megverném.


Olyan jó lenne egyszer amiatt idegeskedni, hogy szép leszek, jó lesz-e a hajam, stb. És nem azon stresszelni, hogy anyám hogy fog leégetni.


2023. jan. 13. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Hány éves vagy?
2023. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 japierdole98 ***** válasza:
44%

Engem az érdekelne hogy mivel éget le?

És miért nem dolgozol azon hogy jó legyen a kapcsolatod az anyukáddal? Makacs vagy?

Vagy úgy érzed nem a te feladatod?


Szerintem ez egy remek pillanat arra hogy félretedd az iránta érzett szánalmad és megnyílj felé.


Egy tipp: öleld meg.


Ahogy te viselkedsz vele ő is úgy fog veled.

2023. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Kedves 2-es, az ilyen valóságot látó, új perspektívakat megmutató kommunikációra felhívó válaszok teljesen idegenek egy olyan társadalomnak, ahol az agresszióra agresszió a válasz. Én is próbálkozom, több-kevesebb sikerrel.
2023. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

3-as engem meg lepontoztak, mert érdekel a kérdező kora... nehéz tanácsot adni, mert egy kamasznak más lehetőségei vannak, mint egy huszonéves fiatal felnőttnek, aki szerencsés esetben nem kötelezően a szüleivel lakik.


Nem leégeti az anyja ezek szerint, csak a viselkedésén látszik, hogy sík ideg a nő. Ez nem a kérdezőről szól, az anyjának az életével van valami baja, amiből nem tud kimaradni a gyerek. Sajnos ez Magyarországon eléggé tipikus. Nyilván unja szegény lány, de ha még otthon él, nehéz kimaradni az ilyen helyzetekből. És valahol érthető, ha kicsit le akarna válni, nem pedig közeledni.

2023. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 japierdole98 ***** válasza:
79%
Kedves 3-as, ez most egy kicsit közhelyes lesz, de jó látni hogy nem vagyok egyedül. Ha legalább 1 embert jobb belátásra bírtál, már megérte. Ne add fel:)
2023. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Írhatnál kicsit több infót. Hány éves vagy? Milyen rendezvény lesz ez? Kötelező egyàtalàn neked ott lenned?
2023. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Verd meg, akkor már nem kell idegeskedned azon, hogyan fog leégetni.
2023. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%

Én aput vertem a mcdonaldsban egy vasrúddal.

Mikor bejelentette hogy megyünk a mekibe már tudtam hogy mi lesz ebből és mentem a vasrúdért a sufniba szépen elindultunk az autóval rejtegettem a vasat a nadrágomban mikor odaértünk a topánka utcába bementünk nézegettük a kínálatot meg álltunk a soba a hugom meglátta hogy van nálam valami megkér hogy mutimeg én mutitom erre oda megy apuhoz hogy elmondja neki én pedig úgy tettem mintha nem figyelnék rá és tovább nézegettem a kínálatot erre azonnal lerohant mire odaért hozzám már elő is vettem a vasrudat és csak ütöttem próbált manipulálni hogy tönkretettem a mekis vacsorázást de én csak ütöttem a fejét mintha nem lenne holnap aztán meg kifakadt hogy nem tudok ezzel a gyerekkel micsinálni és még jobban ütöttem mert ilyenkor szokott az ivócimboráitól tanácsot kérni akik már nem egyszer elcseszték az életüket végül sikerült elvennie a vasrudat én meg morogtam rá hogy a kvanyádat azután kihurcolt a mekiből hazavezetett ő pedig ledőlt pihenni.

én meg megkérdeztem tőle hogy a főnöke azért fizeti hogy megalázza.

Aztán kizavart.

2023. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi idős vagy?
2023. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

19.


Kiabál, csapkod, kioktat mások előtt, kirohanásai vannak, földhöz vágja a gyújtóját, rácsap az asztalra.


Miért az én feladatom lenne? És miért kellene jó kapcsolatnak lenni? Hogy jön ez ide?


Öleljem meg? Jutalom falatot ne adjak neki azért, hogy normálisan viselkedjen?


Nagyon szép az utolsó mondatod, csak az abaj, hogy még élő embert nem láttál. Ha minden csak rajtunk múlna, akkor nem lenne senkinek semmilyen gondja a másikkal, nem lennének konfliktusok, semmi. Lehet nálad működik, de másnál nem működik. Ha ezen múlna, akkor ki lett volna írva ez a kérdés?

2023. jan. 13. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!