Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fogok halni! Elmondjam?

Meg fogok halni! Elmondjam?

Figyelt kérdés

Nehéz kérdésben kérném a véleményeteket.

Meg fogok halni. A dolog nem kérdéses, az orvos megmondta, nem gyógyítható. Elmentem az orvoshoz és kiderült, hogy nem "őszi fáradtság". Élni szeretnék még, félek, hogy úgy kezelnek majd, mint egy hímes tojást.

Te elmondanád a párodnak és a szüleidnek, hogy nem lesznek már veled sokáig?


25/N


Ja, akik viccet csinálnak belőle pls kíméljenek.

És holnap megyek beiratkozom egy motoros iskolába. Mindig motorozni akartam, de túl veszélyes volt a családom szerint.


2010. okt. 3. 00:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim válasza:
34%
vajon honnan agyas. Nyilván ahhoz szólt a kérdés aki ESETLEG ismerte :)
2022. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
100%

Énis halálos beteg vagyok és én nem mondtam el senkinek így a legjobb szerintem mindenkinek..


Amúgy ha úgy nézzük az összes ember halálos beteg mivel egyszer mindenki meghal nekem nem volt nagy tragédia mikor az orvos kijelentette a rossz hírt én nem csinálok extrém dolgokat meg minden féle hülyeséget úgyse fogok tudni halálom után visszaemlékezni.. csak élem az életem ugyan úgy mint eddig úgy tekintek rá mint egy megfázásra kezelni kezeltetem megteszek mindent a gyógyulásért viszont ha nem sikerül legyőzni akkor elfogadom..



Egy 20 éves ifjú leukémiás:)

2022. márc. 31. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást kedves 72-es!
2022. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
#73 köszönöm!
2022. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
0%

Meghaltal mar?

Amugy gyogyszerekkel jol kezelheto a Wilson. Ugyh nyugodtan vissza irhatsz

2022. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!