Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fogok halni! Elmondjam?

Meg fogok halni! Elmondjam?

Figyelt kérdés

Nehéz kérdésben kérném a véleményeteket.

Meg fogok halni. A dolog nem kérdéses, az orvos megmondta, nem gyógyítható. Elmentem az orvoshoz és kiderült, hogy nem "őszi fáradtság". Élni szeretnék még, félek, hogy úgy kezelnek majd, mint egy hímes tojást.

Te elmondanád a párodnak és a szüleidnek, hogy nem lesznek már veled sokáig?


25/N


Ja, akik viccet csinálnak belőle pls kíméljenek.

És holnap megyek beiratkozom egy motoros iskolába. Mindig motorozni akartam, de túl veszélyes volt a családom szerint.


2010. okt. 3. 00:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:
Mert most megtehetek olyat amit eddig nem mertem. Mindig is vágytam a motorozás szabadságára, de eddig mindig azt mondták, hogy elég veszélyes, de már mindegy. Nem szeretnék elmulasztani semmit. És én sem szeretnék megbénulva ágyban meghalni.
2010. okt. 3. 00:35
 12/75 anonim ***** válasza:
76%
A wilson-kór nem gyógyítható, de kezelhető, ha még a májzsugorodás előtt diagnosztizálják. Biztos hogy nincs remény?lehet, hogy még élhetsz akár 20 évet is vagy akármennyit
2010. okt. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta ne nagyon reméljek, nem biztat semmivel.
2010. okt. 3. 00:42
 14/75 anonim ***** válasza:
77%

Mondd el! Ezt a maradék időt próbáljátok meg kihasználni. Ha nem mondanád el, később tudnák meg, hogy te tudtad, hogy ez van és egész életükben lelkiismeret-furdalásuk lenne miatta. Hogy rossz család voltak, mert nem bíztál meg bennük.

Nem tudom, mi a helyzet a pároddal, hogy álltok. Én is a szakítást tanácsolom. Bár attól is függ, mennyi ideje vagytok együtt, milyen komoly a dolog, valamint hogy mennyi időd van hátra. Ki tudja addig heverni a szakítást? Ha igen, akkor egyértelműen szakíts vele. De ha komoly a dolog, akkor inkább ne tedd meg, csak mondd el neki, mi a helyzet.

2010. okt. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
97%
És mi lenne ha felkeresnél egy másik orvost is? Ő lehet mást mondana..
2010. okt. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
90%

[link]


nem hallhatsz meg ha kezeled,le van írva minden..

2010. okt. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
88%

Én elmondanám. Ha nem, akkor meg úgyis észrevennék...

Mondta az orvos, hogy kb. mennyi idő van még hátra? (huh, de rossz volt ezt így leírni.... :S)

2010. okt. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem hinné el, hogy nem szeretem... 5 éve vagyunk együtt, és kitalálja a gondolataimat (ezért is félek, hogy rájön) és lehet, hogy önzőség, de nem hiszem hogy kibírnék nélküle egy napot is.:(((
2010. okt. 3. 00:47
 19/75 jujube ***** válasza:
95%

Nagyon szornyu amit mondasz....:(((

a betegseggel egyutt tudsz majd elni, de ne zarkozz el a szeretteidtol... Sose hagynanak egyedul es te se tedd ezt veluk...

2010. okt. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 A kérdező kommentje:
Köszönöm emberek, igazán szívet melengető érzés ennyi kedves ember írását olvasni. Köszönöm!!!!
2010. okt. 3. 00:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!