Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fogok halni! Elmondjam?

Meg fogok halni! Elmondjam?

Figyelt kérdés

Nehéz kérdésben kérném a véleményeteket.

Meg fogok halni. A dolog nem kérdéses, az orvos megmondta, nem gyógyítható. Elmentem az orvoshoz és kiderült, hogy nem "őszi fáradtság". Élni szeretnék még, félek, hogy úgy kezelnek majd, mint egy hímes tojást.

Te elmondanád a párodnak és a szüleidnek, hogy nem lesznek már veled sokáig?


25/N


Ja, akik viccet csinálnak belőle pls kíméljenek.

És holnap megyek beiratkozom egy motoros iskolába. Mindig motorozni akartam, de túl veszélyes volt a családom szerint.


2010. okt. 3. 00:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
98%

ohh szegény nagyon sajnálom! :(

Igen mondd el,csak azért mert h családod segíthessen neked..

2010. okt. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon sajnálom! :(( Ez olyan szomorú. :(


Szerintem mondd el. Ők is észrevennék egy idő után, és jobb, ha tudják. Esetleg kérd meg őket, hogy kezeljenek téged ugyanúgy,m mint ezelőtt.

Minden jót kívánok neked! :) :(

2010. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
98%

Én is elmondanám, legalább tisztában vannak a helyzettel, nem lesz nekik semmi sem érthetetlen.

Ajánlom a Bakancslista c. filmet, ha még nem láttad volna.

Járj nyitott szemmel, élvezd az életet!

2010. okt. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
88%
én is sajnálom. én nem mondanám el, mert hiába mondod, hogy kezeljenek ugyan úgy, nem fognak tudni. de te ismered a családod.
2010. okt. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:

Ne sajnáljatok kérlek. Azt hiszem ez egy figyelmeztetés, hogy ÉLNEM KELL az életem. Most mindent megteszek, amit eddig nem tettem...

Félek, hogy a párom majd, csak ezért marad velem, vagy hogy a családomat hirtelen érdekelni kezdi, hogy mi van velem és ez nem csak egy formai kérdés lesz.

Nem tudom hogy mit tegyek.

2010. okt. 3. 00:25
 6/75 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon megijedtem, de elmondanád hogy milyen betegség ez?

Hátha másoknak tudsz segíteni vele. Ne add fel a reményt, csodák mindig vannak!

2010. okt. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim válasza:
80%

De hogy hogy motoros iskolába iratkozol be ha halálos beteg vagy? Nem kötözködni akarok csak nem értem ezt az egészet.

Amúgy meg aki ebből viccet csinál az egy utolsó szemétláda.

2010. okt. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:
Wilson-kór, elég ritka betegség főleg Magyarországon, nem nagyon kell miatta aggódnotok. Azt mondták szerencsés vagyok, hogy eddig nem jött elő. Máj zsugorodással jár.
2010. okt. 3. 00:32
 9/75 anonim ***** válasza:
75%

Lehet tudni mi a bajod? Szerintem akkor mondd el, ha nem tudsz egyedül megbirkózni vele..Nem tudom mennyi időd van még (bocs hogy ezt írom), de én szakítanék a párommal. Kisebb fájdalom lesz neki, ha azt hazudod, hogy már nem szereted, mintha úgy veszít el, hogy veled tervezte a jövőjét. Én őt ki is zárnám ebből ezzel. A családodat nem tudod, viszont én várnék még, ha képes vagy rá te is, mert segíteni úgysem tudnak, sőt, vígasztalni sem és csak ők is maguk alatt lesznek. Akkor mondd el, hamár nem bírod vagy nem tudod tovább titkolni.

Addig meg élj ezerrel, és mindent próbálj ki! Menj el világot látni külföldre, motorozz, bulizz...És harcolj, mert a remény hal meg utoljára!

2010. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
96%
mindenképpen elmondanám. így lenne fair
2010. okt. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!