Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van mód arra h kiderítsem...

Van mód arra h kiderítsem örökbe fogadtak-e?

Figyelt kérdés

V esetleg h nem az az apám aki felnevelt.

A történet lényege, h állítólag nem apámtól vagyok. Így már abban sem vagyok biztos h anyám szült. 15 éves vagyok, és fontos számomra ez a dolog, de nem tudok sehol sem elindulni. A szüleimhez nem fordulhatok, mert mikor "kiderült" ez a dolog, anyám leszögezte h sohasem akar erről beszélni. Nekem eddig azt mondták h 12 éven keresztül próbálkoztak bátyám születése után, de nem sikerült aztán hirtelen mégis. Egyik beszélgetés során anyám kibökte h nem is apámtól vagyok, de ennél többet nem akar mondani. Számomra fontos ez a dolog, mert így 15 éven keresztül és kitudja még meddig gyakorlatilag hazugságban élek. Amúgy nagyon szeretem apámat, nem akarok másikat, de böki az oldalam h talán tényleg nem tőle vagyok. De akkor kitől?

Anyukámat régen egyszer megerőszakoltál, lehet h attól a pasitól vagyok? De akkor elvetette volna nem?! Viszont akkor így soha nem derülne ki, h ki volt az. Anyu nem mondja el h mikor volt ez, de szívem sincs rákérdezni.

Ha valaki tudna nekem segíteni, v esetleg egy kis lelki ápolást nyújtani h valamilyen szinten elfelejtsem ezt az egészet, azt nagyon megköszönném.

Ha valaki ezzel akarna poénkodni, akkor kérem tartsa meg magának a vicceit.

Köszönöm


2010. okt. 2. 21:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Lehet már nem divat és kórházfüggő, de 88-ban a kerepestarcsai kórházban ingyenes TB fizette dolog volt. A lényegen nem vátoztat, ha nagyon pici babaként az anyukája kezében van róla kép, valószínű nem örökbefogadott, mert ahogy tudom, elég hosszú ahhoz az örökbefogadási procedura, hogy csecsemőként haza is vihessenek valakit.
2010. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Mért érdekel annyira ha a szüleid jó fejek tök felesleges egy újabb rokont a gyakadba venni. Az ilyen elveszett rokonokról nem az szokot kiderűlni hogy hú de király jófejek.
2010. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Tegnap 21.41-es vagyok, egyik kommented nekem szól, ezt írtad. Azt is áruld már el légy szíves, kit és mivel bántottam meg, mert amit írtál, számomra teljesen érthetetlen. Szóval mi a gondod a válaszommal? Próbáld érthetően megfogalmazni.
2010. okt. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ja, és milyen fáradt emberekről beszélsz, akiket én a te ocsmány szavaiddal élve "leb...tam"?
2010. okt. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, ki a biológiai apád. Ha felnevelt, szeretett, ő az édesapád.

Ha netán erőszakból születtél volna, te attól sem vagy rosszabb (ezért nem vetettek el), a férfi volt a rossz, aki tette.

Ha pedig mesterséges megtermékenyítéssel lettél, donor spermával, akkor azt hiszem, az névtelenül megy, úgysem adják ki az apa nevét - jogilag ebben az esetben is a szüleid gyereke vagy.


Mindezzel együtt én is úgy gondolom, hogy jogod lenne megtudni az igazságot, próbálj anyukáddal alkut kötni, hogy 18 évesen elmondja. Vagy keressetek egy pszichológust ketten.

2010. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
ma 08:47 semmi gondom nincs a válaszoddal, én neked köszönetet írtam, csak azzal folytattam h a többi olyan válaszadóval nem kell törődni aki nem éppen a kérdésre válaszol. Sajnálom ha félreértettük egymást
2010. okt. 3. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!