Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van mód arra h kiderítsem...

Van mód arra h kiderítsem örökbe fogadtak-e?

Figyelt kérdés

V esetleg h nem az az apám aki felnevelt.

A történet lényege, h állítólag nem apámtól vagyok. Így már abban sem vagyok biztos h anyám szült. 15 éves vagyok, és fontos számomra ez a dolog, de nem tudok sehol sem elindulni. A szüleimhez nem fordulhatok, mert mikor "kiderült" ez a dolog, anyám leszögezte h sohasem akar erről beszélni. Nekem eddig azt mondták h 12 éven keresztül próbálkoztak bátyám születése után, de nem sikerült aztán hirtelen mégis. Egyik beszélgetés során anyám kibökte h nem is apámtól vagyok, de ennél többet nem akar mondani. Számomra fontos ez a dolog, mert így 15 éven keresztül és kitudja még meddig gyakorlatilag hazugságban élek. Amúgy nagyon szeretem apámat, nem akarok másikat, de böki az oldalam h talán tényleg nem tőle vagyok. De akkor kitől?

Anyukámat régen egyszer megerőszakoltál, lehet h attól a pasitól vagyok? De akkor elvetette volna nem?! Viszont akkor így soha nem derülne ki, h ki volt az. Anyu nem mondja el h mikor volt ez, de szívem sincs rákérdezni.

Ha valaki tudna nekem segíteni, v esetleg egy kis lelki ápolást nyújtani h valamilyen szinten elfelejtsem ezt az egészet, azt nagyon megköszönném.

Ha valaki ezzel akarna poénkodni, akkor kérem tartsa meg magának a vicceit.

Köszönöm


2010. okt. 2. 21:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Miért van az, hogy a kakukkfiókás kérdés óta szaporodnak ezek a sztorik???
2010. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
2010. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg megdöbbentő, meg zűrös család lehet stb blabla.... de azért miért vagytok már ilyen g Ecik vele?! :D Nem hinném, h kitalálta vna
2010. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Elsőőő! Hogy lehetsz iiiilyen hüülye? XD olvasni kéne előbb megtanulni és utána beleszólni :D

Hogy ne legyek off: megkeresheted akinél anyakönyveztek, esetleg keresztlevél, más rokonok akik tudhatnak vmit...

2010. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint 40 évesen tudtam meg, hogy örökbefogadtak a szüleim. Ráadásul egyke voltam. Mire megtudtam, már nem éltek, megkérdezni sem tudtam. Kiderítettem, (beosztásomnál fogva nem volt nehéz a szükséges adatokhoz hozzájutnom(, hogy hol laki az a nő , aki szült, és hogy van 4 bátyám is. A nőhöz elmentem, de nem mondtam meg, ki vagyok, mit ne mondjak, felejthető élmény volt, egy rosszéletü senki, az idegennél is idegenebb. A bátyáimat próbáltam megkeresni, de végül nem mertem felvenni velük a kapcsolatot, mert őket is örökbefogadták, s ha ók sem tudnak róla, nem szeretném feldúlni az életüket, nem szeretném, ha átélnék ezt a borzasztó élményt. Mára már túltettem magam rajta, az édesanyámékat (Ók, akik örökbefogadtak), mindennél jobban szerettem, haló porukban is szeretem őket, nagyon hiányoznak. Mindent nekik köszönhetek. Szerintem ne bolygasd a dolgot, ők a szüleid, a többivel ne töródj! A szüleid sem érdemelnék meg, hisz ők neveltek fel, szeretnek téged.
2010. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Jah, h a kérdésre is válaszoljak, sztem egyszerűen közöld, h bármennyire kínos/fájdalmas téma ez, meg minden, TUDNI AKAROD az igazságot, mert jogod van megtudni.....előbb-utóbb úgyis sort kellene keríteni arra, h kiderüljön az igazság, akkor már a legjobb minél előbb túlesni rajta.
2010. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld magad túltenni ezezn a dolgon! Nem az a fontos,hogy ki a biológiai apád,hanem az,aki felnevelt. Biztosan jó apa,ha te szereted.

Anyukád pedig természetes,hogy nem akar beszélni róla,ha más az apukád. Ha pedig megerőszakolták,akkor főleg nem.

Ha még nem is vagy felnőtt,de már gyerek sem,azért próbálj meg logikusan gondolkodni és megérteni anyukádékat.

Tegyük fel,hogy igaz,hogy mástól vagy! Ez azt jelentené,hogy anyukád megcsalta apukádat. Ez apukádnak is nagy fájdalom lehetett,és a házasságuk is válságba kerülhetett. Erre gondolom ,egyikük sem emlékezne szívesen. Nagyon jó ember lehet apukád,ha egy ilyen esetben (ha valóban ilyesmi volt)továbbra is a családdal maradt,és téged édes fiaként nevelt. A megerőszakolás pedig megint más dolog. Tisztességes ember nem erőszakol meg nőket! Az ilyen apát nem érdemes megismerni sem!

Lehet,hogyha megtudnád az igazságot,az jobban fájna,mint ez a mostani bizonytalanság.

Szeresd továbra is apukádat és anyukádat,ez mindennél fontosabb a te érdekedben is.

Talán néhány év múlva megkérdezheted apukádat az igazságról. Most még talán túl fiatalnak gondolnak ahhoz,hogy erről beszéljenek neked.

Van egy mondás: jobb a bizonytalanság,mint tudni a biztos rosszat!

2010. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Sajnálom, ami Veled történik, nehéz lehet feldolgozni!


Igazából csak annyit szeretnék írni, hogy ha engem megerőszakolnának, biztos nem vetetném el a babát. Nem lehetsz biztos semmiben.


Talán keresned kellene egy rokont, családi barátot, aki tudhat a történtekről és vele beszélni, hátha ő mondd valamit.

2010. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, értem amit mondasz. Nekem nincs gondom velük, szeretem a szüleimet, de nincs jogom tudni az igazat? Következmény nem hiszem h lenne, eddig is tisztességben nevelkedtem, csak bánt a dolog, h ha valami rólam szól arról mért nem szabad tudnom?!

A többinek meg annyit, h kössz h lebasszátok a fáradt embereket, de minek őket bántani? Ha majd nekik lesz problémájuk amit isten se old meg könnyen akkor majd ők fognak sírni. Nevessenek, nem igazán tud érdekelni, ha jólesik nekik...

2010. okt. 2. 21:46
 10/26 A kérdező kommentje:

kommentem a 21:41-esnek szólt.

A többi számomra elfogadható választ köszönöm.

2010. okt. 2. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!