Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan férfiról, aki majdnem egy évig semmit nem tesz, csak ül a babérjain, miközben a volt szeretője szétkürtöli az egész ismerősi körüknek a kapcsoalatuk részleteit és szidalmazza a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Mindhárom szereplőt ismerem, kit jobban kit kevésbé. Kicsit el vagyok hűlve az egészen.

A szerető bosszút állt, a barátnő magában fortyog, amiért lealázzák, de azt gondolja, a barátját be akarták hálózni, a férfi meg nem tesz semmit, csak ül.


Ez milyen már ? Nem kéne férfi létére a sarkára állni ?


2010. okt. 1. 20:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
87%
Szerintem a szeretőnek kéne egy nagy pofon, csak úgy, mint a csávónak, mert elég szomorú, hogy férfi létére így viselkedik. Egyik sem jobb a másiknál, inkább csak a barátnőt sajnálom, aki más hülyesége miatt szív.
2010. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyet értek. A szeretőre nem s vagyok kíváncsi, meg a részletket se ismerem (a pasi amúgy vele se volt túl őszinte az elején, de ettől még szemét dolog), viszont a pasin le vagyok döbbenve. Meg a barátnőjén, hogy egy az egybe bevette a meséjét (elképzelhető, hogy tök életszerűen ki tudott mindent magyarázni otthon, ezt nem tudom, de mi kívülállók tudjuk, mi volt) és még védi is, hogy "a fiút behálózták".
2010. okt. 1. 21:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kéne csinálnija, pofoza meg az exet vagy mégis mit attól tovább fog pletykálni, az igazi barátok úgyse veszik komolyan egy dühös kidobott ex összehordott sületlenségeit.
2010. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De ez nem ex, hanem egy szerető, akivel a kapcsolata alatt párhuzamosan volt. Csak nekem feltűnő, hogy ennyit se tesz meg a barátnőjéért, hogy kiálljon mellette és legalább egyszer beszéljen a nő fejével ?

Én ezt ki nem bírnám, ha a barátom legalább egy gesztus szintjén nem védene meg.

2010. okt. 1. 21:18
 5/14 A kérdező kommentje:

Hoppá, kihagytam valamit :nem arról van szó, hogy a férfi bevallotta, megbánta volna és azóta elhatárolja magát a nő támadásaitól, hanem szinte az egészet letagadta otthon és emellett ül a babérjain.


?????

2010. okt. 1. 21:26
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A sztorid teljesen mindennapos. A párkapcsolatokban 95%-ban egymást nem szerető emberek vannak és vagy csak kompromisszumkapcsolatban vannak (az egyik várja a jobbat, és akkor félrekúr) vagy kényszerkapcsolatban (anyagiak, függőség). Én ennél ezerszer durvább dolgokat látok nap mint nap, ezért egyáltalán nem csodálkozom ezen az érzéketlen, nyomorult, boldogtalan helyzeten, amit te leírtál. A legtöbb ember éretlen egy párkapcsolathoz, mégis egymásra tukmálják magukat, majd csalják egymást, átvágják egymást, manipulálják egymást stb. Hát ez van.
2010. okt. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én a pasival értek egyet. Magasról le kell sz*rni az ilyen kicsinyes hülye nőket, az a legjobb módszer. Ha odamegy puffogni, csak sikerélménye lesz a csajnak, pont azért csinálja. Őszintén szólva én se foglalkoznék az ilyenekkel. Magát minősíti, nem a pasit és nem az új barátnőt.

33N

2010. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De miért értesz egyet egy olyan pasival, aki letagadja a félremenését, úgy állítja be, hogy rámásztak, nm gyakorol megbánást, él mint hal a vízban, kiszolgálják otthon, és még a "kevdvesét" sem védi meg egyeteln egyszer sem, mikor cikizik, ?

Téged tényleg nem zavarna, ha a barátod/férjed még egy gesztus szintjén se reagálna - mindegy hogy hgyan - és

mindig lapítana a sarokban ha jön valami ????


Gáz, amit csinál a harmadik, ugyanakkor őt is belevitték a málnásba, az elején még csak annyit akart, kérjen tőle bocsánatot a hapsi és magyarázza meg, aztán a pasi letagadta és lehülyézte, ő azóta meg bosszút áll rajta.

2010. okt. 2. 13:50
 9/14 anonim ***** válasza:

A pasi nagyon okos és nyugodt. viszont ti mindkét nő, azt akarjátok bizonyítani, hogy még az irányításotok alatt áll.


Minek a bosszúhoz a pasi? Menj oda és tépd ki az ex haját. A pasi majd megvéd, ha pasi támad téged fizikailag, addig ez nem dolga.

2010. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

(nem rólam van szó egyébéknt)


Hmm, érdekes ami mondasz. Úgy gondolod, ez egy tudatos strarégia a férfi részéről, és épp a nyugodtsága miatt hisz neki a b.nő ?

Én nem tudom, nekem ez nagyon rosszul esne - előbb a párommal tépetném meg, aztán megtépném a páromat is meg a nőt is (persze képletesen, nem verekedésre gondoltam).

2010. okt. 2. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!