Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a családom...

Mit tegyek, hogyha a családom már megint megalázott?

Figyelt kérdés

Mindjárt odaülünk a családi asztalhoz, mert kész lesz az ebéd. De nincs sok kedvem.


Minden egyes találkozásnál megkérdezik, hogy van-e már barátom, ami rohadtul kínos, amitől csak az kínosabb csak, amikor azt pedzegetik, hogy miért nincs.

Idén lettem 18, és megint feljött ez a téma, mire megint mondtam, hogy még mindig nincs. És erre nekem állt nagybátyám, hogy hát akkor mikor lesz, meg nagynéném is jött azzal, hogy ne várjak a sült galambra, hanem ismerkedjek, mert így sose lesz senkim. Már nem bírtam tovább, kifakadtam, és összeszólalkoztam velük.


Azóta itt vagyok a szobámba, még az a szerencse, hogy nem mi vagyunk a vendégek, mert akkor el se tudnék bújni.

Most én vagyok az, aki miatt lőttek a családi hangulatnak.


2022. dec. 24. 11:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok és szingli. Nem csesztetnek már vele, ígyis depressziós vagyok, momentán ötletem sincs, hogy múlik majd el. 18 évesen engem is mindenhol erről kérdezgettek, aztán csak leszoktak róla. Ha van normális társaságod, majd normális kollégák, barátok, senki sem azért fog érdekesnek tartani, meg normálisnak, mert épp van pasid, vagy nincs. :)
2022. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
89%
mekkora borjú család
2022. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
36%
Áruld már el mi ebben a megalázás? Megkérdezték, ennyi. Tőlem is megszokták, mondok valami frappánsat azt ennyi. Megérte ezért tönkretenni a karácsonyt?
2022. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

- Na oszt' Barbika, van már szerelmed?

- Nincs.

- Nincs? Hát hogy hogy nincs?

- Nem tudom.

- De azért udvarló csak van.

- Nem igazán.

- De nem vagy még 18?

- De. X hónapban töltöttem.

- Hát nem mondom, hogy el vagy késve vagy lemaradtál valamiről, de már a Dominikának van már. Anita! Te mikor kezdtél el járni azzal a hegesztő gyerekkel?

-16-17 éves koromban.

- Na, hát akkor húzzál bele, mert olyan leszel mint szegény Marcsi néni (mindenki nevet)



Nem aláztak meg kicsit se.😊 Főleg hogy utolsó mondat az volt, hogy ne csodálkozzak, hogyha egyedül vagyok és majd csak a selejtből válogathatok.

2022. dec. 24. 17:04
 25/32 A kérdező kommentje:

Amúgy meg tényleg el lesznek küldve a p-ba.


3-ra lett kész az ebéd, apámmal ettünk reggel 9-kor, aprítottunk fát meg behoztuk, felállítottuk a karácsonyfát, feldíszítettük meg felporszícóztunk a fa után, és délbe akartunk volna enni egy kis kenyeret, akkor le lettünk hurrogva, hogy mindjárt kész az ebéd. Majd 3-ra kész lett az ebéd (rántott hús volt krumplival, ami kb egy óra alatt kész lett volna nagyon max, másfél, de ők 5 órán át elhúzták, meg elbeszélték az időt, de ne segítsen nekik senki. És akkor szóltak, hogy kész a kaja, és mondtam, hogy "Na végre!", erre nekem állt a nagyon kedves rokon, hogy én ne navégrézzek, mert nem csináltam semmit, ők álltak egész nap a konyhába. Na jó étvágyat! Egyszer bunkózzon ezalatt a két nap alatt velem.

2022. dec. 24. 17:16
 26/32 anonim ***** válasza:
89%

"ne csodálkozzak, hogyha egyedül vagyok és majd csak a selejtből válogathatok"


Lehet, hogy van egy tök normális korodbeli srác, akit épp ugyanezzel basztatnak épp otthon. Pedig majd 5 év múlva találkoztok és nagyon boldogok lesztek, csak épp most még nem ismeritek egymást és mindketten a hülye családotok miatt szomorkodtok.

2022. dec. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, ne foglalkozz ezekkel a büdös prolikkal. Ezeknek egy lábszag az élete. Te meg egy értékes, érzékeny nő vagy, akihez ezek a rozzant senkik nem érnek fel sem szellemileg, sem erkölcsileg. Hegesztő gyerek, az...
2022. dec. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
21%
Ez nem megalázás... egyszerűen csak "ostobák". Szólj vissza olyankor.
2022. dec. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
17%

Jézusom, mekkora ostoba, örök vesztes rokonaid vannak neked, kérdező! Különösen az a károgó öregasszony, aki el akarta veled hitetni, hogy "csak a selejtből válogathatsz". Hát nem!


A nőkre ugyanis ez nem igaz. Kb. 28-30 éves korodig, ha még nem vagy elvált, elhízott, szétcigizett, szétpiázott rosti, éppen a férfiak krémjéből válogathatsz. Buta libák mennek hozzá az első csávóhoz, aki rájuk mosolyog a kocsmában. Azoknak jut az alja, mert lecsapnak egy éretlen, 18-20 éves gyerekre, gyorsan lebabáznak neki, és aztán rinyálnak, hogy de szar az életük, mert a kisfiújuk összeroppan a teher alatt, ordítozik, püföli őket, alkoholista lesz, vagy a meccset bámulja egész nap, csak ne kelljen a "szeretett családját" néznie. Pontosan azért van annyi válás, meg diszfunkcionális család, mert kanos tacskók felcsinálják a seggüket riszáló tiniqrvákat, aztán ott állnak a bömbölő eredménnyel, hogy most mit kell csinálni, hát hogyhogy nincs több bulikázás?


Ezzel szemben egy 30-35 éves, vagy akár negyvenes férfi már érett, lenyugodott, erős egzisztenciával rendelkezik, és kész a családalapításra. A férfiaknak jóval messzebb van a "fal", mint a nőknek, azaz az a kor, ahol már nem kívánatosak. A legjobban működő kapcsolatok egy 24-25 éves nő egy 35-40 körüli férfival.


Hidd el, a 35-40-es férfi sem az ő korosztályában keresgél, mert ki a fenének kell a tegnapi sütemény.


Szóval a néni csak károgjon nyugodtan, meg álmodozzon a "hegesztő gyerekről", te meg nyugodtan várj egy-két évet még, míg tényleg a legszebb korodba érsz (21-25), és akkor kezdj el célirányosan ilyet keresni. Nyugodtan menj rá az elvált férfiakra is, mert azok már tudják, hol hibáztak, nem fogják elkövetni még egyszer. Sok intelligens nőt ismerek, és mind így választottak párt.

2022. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

"ne csodálkozzak, hogyha egyedül vagyok és majd csak a selejtből válogathatok"


Vagy esetleg a férfiak azon 99 %-ából, akik nem a tinédzser kori első szerelmükkel alapítanak családot és élik le az életüket.


Amellett, hogy aki ilyet beszól egy beszól egy 18 éves lánynak, elég alacsony érzelmi intelligenciáról tesz tanúbizonyságot, sajnos - finoman szólva - nem a legélesebb kés a fiókban.

2022. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!