Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A megalázottság érzése mikor...

A megalázottság érzése mikor szűnik meg?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves kislány mindenki szemében többet ér mint én.. exem is jobbra, többre becsüli semmint engem (míg őt igyekszik megtartani, nálam mindent elkövetett hogy megutáljam - hazudott becsapott átvert)... neki mindig mondják, hogy szép, okos, engem pedig folyamatosan bántanak.. nagyon rossz érzés.

18/L


2012. jún. 2. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen a pasas nem szeretett téged :( erről nem tehetsz, így ne is okold magadat.

Múlton rágódni nem érdemes, ha legközelebb párkapcsolatod lesz, mindig figyelj hogy viselkedik veled a párod. ha nem tisztel, rúgd ki!

30N

2012. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor változtatsz magadon vagy elfogadod magad olyannak amilyen vagy.
2012. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bántani csak a gyengét lehet. Ha azt látják, hogy neked meg se kottyan, elunják. Terólad a bántás lepattan, vagy el sem ér hozzád. Annál azért több vagy, mert te már 18 éves vagy és hízelkedés nélkül is tudnod kell, hogy mennyit is érsz valójában. Semmi sem gond az életben, míg bírod humorral. Röhögj egyet rajtuk, aztán lépj tovább.
2012. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor, ha továbblépsz. Keress magadnak új partnert, ha már együtt lesztek egy ideje rájössz, hogy Te is szép, vagy és értékes. Téged is lehet szeretni. Addig rosszul fogod magad érezni, míg az exeddel és az új barátnőjével foglalkozol.
2012. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mintha csak én írtam volna pár éve...ugyanez.

évekig azt hittem, milyen jó élete van. látszólag mindenki imádta, örökké külföldre utaztatták, állandóan ajnározták milyen szép és okos.

aztán a nagy barátai elhívták bulizni de végül mégse mentek. csak neki nem szóltak, ott bőgött egyedül.

azt gondolta, mivel páran a tenyerükön hordozzák és van pénze az apjának, mindent megtehet másokkal. szemét dolgokat művelt, és az exem szépen lassan elfordult tőle ahogy sokan mások is. a szemébe nyalnak mert félnek, a háta mögött meg elmondják mindennek.

kiderítettem közben hogy a város egyik leglepukkantabb részén lakik egy ócska panelben és még saját szobája sincs csak mindent rongyokra költ... annyira nem is gazdag.

és rájöttem hogy bár buta vagyok és csúnya és szegény, bennem van valami ami benne nincs. én nem roppanok bele hogy nincsenek jó ruháim, túl tudom élni hogy vannak nálam jobbak, nem mérgezi a lelkem pénzsóvárság, becsvágy, harag és gyűlölet és az a kevés ember aki szóbaáll velem, az tuti nem haszon reményében jön hozzám, mert én csak a magam személyét tudom adni.

a megalázottság érzése akkor szűnik meg, ha külső személőként, és mindenki szemszögéből is tudod vizsgálni a dolgokat. és akkor látod külön-külön mindenki hibáját és rájössz hogy vannak olyan dolgok, amik ellen nem lehet tenni, de el lehet őket fogadni. talán az exnél te sokkal jobbat érdemelsz.

2012. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ki az a mindenki? Szerintem főleg az exed miatt vagy kibukva.

Amúgy meg nehogy már egy 18 éves nő azon keseregjen, hogy egy 15 éves csitri lenyúlta a pasiját. Felnőtt nő leszel pillanatokon belül, tessék szépen továbblépni a középiskolás szintről...!

2012. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor,amikor elhiszed azt,hogy nem azért bántottak,mert kevesebb vagy másoknál,hanem mert az illető kevesebb emberileg Nálad.
2012. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!