Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen legyen az a...

Lányok! Milyen legyen az a srác, akivel leélnétek az életeteket?

Figyelt kérdés
Életkort írjatok légyszi.
2010. szept. 30. 19:20
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
78%
ma 19:50 neaggódj, azt nem mindneki veszi véresen komolyan:D
2010. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
55%

Tájékoztatásképp:

Dohányzás nem zavar. A nem ivás pedig arra vonatkozik, hogy ne legyen alkoholista. Most az, hogy néha a haverokkal sörözik baromira nem zavar :) A kábítószert viszont a legkisebb mértékben sem fogadom el.

2010. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Nekem fontos volt, hogy ne igyon, ne cigizzen, ne drogozzon. Legyen intelligens, komoly, lehessen vele beszelgetni barmirol, erezzem, hogy barat is nemcsak tars. Persze legyen kedves, szeresse az embereket, ne legyen benne rossz erzes, tehat legyen pozitiv gondolkodasu.


En mar megtalaltam.

2010. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

20:12 - á, nem ezt tapasztaltam, amint többet piálok mint ami szerintük egészséges, vagy meggyújtok egy trükkös cigit, sikítoznak mint a fürdősmurva, és akkor még semmi szintetikusat nem szórtam ki az üvegasztalra.

de nem akarom ezzel szétoffolni a topicot.

2010. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

20:01 :D


Elhiszem amit írok. Már csak azért is, mert ismerek ilyen pasit. Csak sajnos van pár bökkenő. Egyrészt ő az egyik tanárom, másrészt 35 éves, harmadrészt pedig van családja. Pedig kölcsönösen bírjuk egymást, csak hát... Ilyenbe soha nem mennék bele. És ő se. ÉS ez így helyes. De attól még néha elkalandozik a figyelmem az óráján:P

2010. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Istenem, azok a tanárpasik... :( Miért kell nősnek lenniük? :)
2010. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Ugye?:S Talán pont ezért, mert olyan jó pasik:)
2010. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Akk ha sok csajt akarok, menjek tanárnak? :):)
2010. okt. 3. 14:49
 39/41 anonim ***** válasza:
Esetleg... :D de jól is kell kinézned, és határozott tanártípusnak lenned. :D Igazi férfiállat kell ide. :D
2010. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
igen, igen, aláírom:D a határozottság alap. Az jó, ha megvan egy pasiban:)
2010. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!