Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen legyen az a...

Lányok! Milyen legyen az a srác, akivel leélnétek az életeteket?

Figyelt kérdés
Életkort írjatok légyszi.
2010. szept. 30. 19:20
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Húú a munkát kihagytam. Olyan nekem sem kellene aki se nem tanul se nem dolgozik, de olyan se, aki élete végéig csak tanul (tudom,ez kicsit túlzás, de gondolom értitek mire gondolok), szóval a 30-as pályakezdők nem érdekelnek. Az oké, hogy ha valaki az első diplomáját csinálja nem dolgozik, na de utána már szerintem illene. Nagyon nem csípem a naplopókat, nekem vannak terveim, céljaim gyerekkorom óta, ha valaki ezzel képtelen tartani a lépést, akkor sajnálom.
2010. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

De fura, a heteroszexualitást nem írta senki XD

Csak vicc volt :P

2010. szept. 30. 19:40
 23/41 anonim ***** válasza:
89%
Hát, szerintem ez alap :D Ha kiderülne, hogy az ember férfiakkal hál, hamarabb vágnám ki, minthogy bocsánatot kérne és nővel csalna meg :D
2010. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
84%

Legyen aranyos, családcentrikus, humoros, kedves, udvarias, okos, megbízható, művelt.

olyan mint a párom:) a páromat maximálisan eltudom képzelni a férjemnek, mást nem nagyon:)

az ápoltságot fel se hozom, ő pedánsabb és rendmániásabb mint én valaha is leszek, de ez így van jól nálunk:D

2o-L

2010. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
84%

Legyen ápolt,szeressen,tudjon nevetni és nevettetni.

Legyen heteroszexuális XD

A külső nem számít,de ne ő legyen a szőke herceg :)

Én megtaláltam azt akivel leélném

22/L 8 éve boldog kapcsolatban!!!! *_*

2010. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
49%
vázz, a nemivós-nemcigizős-nemdrogozós részen mindig elbukok, pedig minden más stimmelne. :)
2010. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

19:50 ne aggódj volt egy olyan válasz is, akinek kastély meg póniló kellett csak, felőle drogozhatsz is.


Amúgy bárányunk van az nem jó a póniló helyett? :D

2010. szept. 30. 19:51
 28/41 anonim ***** válasza:

Az általános tulajdonságok,legyen kedves,megértő,őszinte,türelmes,figyelmes,érzelmes és romantikus,de azért ne legyen nagyon nyálas se,azt nem bírom.Legyen kicsit örült,bolond,humoros,"Móka Miki" típus,de ha arról van szó,komoly is tudjon lenni:)Legyen hűséges,ami nem azt jelenti,hogy más nőre rá sem nézhet,felőlem nyugodtan,de ne csaljon meg.Legyen család centrikus,szeresse a gyerekeket,állatokat,természetet,ne legyen lusta,naplopó.Tudja,hogy mit akar,legyen határozott,magabiztos,céltudatos,legyen művelt,persze nem kell 5 diploma,de lehessen vele beszélni a világ dolgairól.A pénz NEM SZÁMÍT.Még egy fontos:ápoltság.Fürödjön minden nap,mossa meg a fogait,haját,használjon dezodort,tiszta alsóneműt vegyen fel minden nap,szerintem ez alap.

Legyen egyszerre vad,szenvedélyes,és gyengéd:)

Hát így kb.ennyi,de biztos van amit kihagytam:)

18/L

2010. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

húúú milyen is...:)

Mindenekelőtt 25 évnél idősebb.

Külsőre: hát nem a külső a leglényegesebb, de azért legyen valami, ami megfog benne már ránézésre. A szem az nagyon fontos, mert sok mindent elárul. Mindig a szem az első, amit megnézek egy pasin.

Mindenképpen fontos az is, hogy meglegyen az a kisugárzás, ami miatt belezúgok:D

Ezenkívül nagyon szeressen engem, de a függetlenséget is. Agyamra menne, ha egy pasi folyton velem akarna lenni. Szeretem a függetlenséget:) Szeresse a munkáját.Nem baj, ha nem pénzes, az nem érdekel. Legyen vicces, megértő, kulturált, okos, felelősségteljes. Szeresse az állatokat, ez nagyon fontos, mivel én imádom a kutyáimat. Ne legyenek káros szenvedélyei. Ne ragaszkodjon jobban a haverjaihoz meg a bulikhoz, mint hozzám:) Most így egyszerre kb ennyi jut eszembe:)

18/L

2010. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
na, a sok képmutató... ti sem hiszitek el amit írtok.
2010. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!