Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen legyen az a...

Lányok! Milyen legyen az a srác, akivel leélnétek az életeteket?

Figyelt kérdés
Életkort írjatok légyszi.
2010. szept. 30. 19:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%

Felnőtt, komoly férfi :) Olyan, akinek vagy esze, tehát okos, jó a humora, megbízható, családapának is megfelel, nem iszik, nem kábítószerezik, ad magára (tehát naponta fürdik :D ) és szereti az állatokat :)


sokak szerint ezek nagy elvárások, de ha ezek a tulajdonságok nincsenek, akkor inkább egyedül maradok.

2010. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
67%
Jajj 21/N , ez lemaradt :)
2010. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%

Illetve van esze bocsánat, tényleg lassú vagyok ma egy kicsit :)

Kihagytam a külsőt. Nos nálam tényleg nem oszt nem szoroz, csak a legminimálisabb szinten. Annyi, hogy legyen nálam magasabb és legyen haja, de rövid. Szóval se kopasz, se hosszú haj :)

2010. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%

romantika,igényes,megértő,humoros,és nekem is szeresse az állatokat,ne igyon stb. cigizni se nagyon kéne.:/ hát kb igy most ennyi


nagyon fiatal lány:)

2010. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Hát igen, a nap fürdés azért durva elvárás :):)
2010. szept. 30. 19:25
 6/41 anonim ***** válasza:
90%

Legyen figyelmes,megértő.Fontos,hogy legyen humorérzéke,mert én is imádok viccelődni,nevetni,de adott esetben komoly is legyen.Legyen egy kicsit laza és természetesen ápolt.Nekem igenis fontos,hogy adjon magára.Persze ne napi 1,5órát töltsön szépítkezéssel,de legyen meg a higiénia (rendszeres zuhanyzás,fogmosás,izzadsággátló használata stb.).Legyen meg a kölcsönös tisztelet,ez nagyon fontos.


Úgy érzem lejjebb kellene adni az igényeimből...mert a 15-18 éves korosztályban aligha találni ilyen fiút...de olyan fiúval nem lenne értelme összejönni,aki mellett nem lennék igazán boldog.Nekem nem azért kell pasi,hogy elmondhassam magamról,hogy már volt pasim.

2010. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnél kérdező, de sokaknak tényleg nem természetes az, hogy minden nap megfürdenek, fogat mosnak és nem büdösek :) A hajmosásról már ne is beszéljünk :D
2010. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
19:26 nyugi nem magasak ezek az elvárások eddig te vagy az első akinél átmennék :D
2010. szept. 30. 19:29
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, szóval te sem fürdesz minden nap :'D (Bocs, nem bírtam kihagyni :D)
2010. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
De fürdök! :P Csak nem vok okos :(
2010. szept. 30. 19:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!