Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen legyen az a...

Lányok! Milyen legyen az a srác, akivel leélnétek az életeteket?

Figyelt kérdés
Életkort írjatok légyszi.
2010. szept. 30. 19:20
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
43%

Legyen neki kastélya meg pónilova.

L/6

2010. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
De fürdök! :P Csak nem vok okos :(
2010. szept. 30. 19:30
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

aki szeret, és én is szeretem. Legyen intelligens, lehessen vele beszélgetni. Érdekelje amit én akarok mondani, figyeljen rám. Szeresse az állatokat és a gyerekeket. Stílusban passzoljon hozzám. Tudjon megnevettetni, ne legyen egy midnig komoly ember, azt hamar megunom... Viszont azért alkalomadtán tudjon komoly is lenni:) NE legyen lusta, naplopó. NEm érdekel mennyi pénze van, de ne üljön 24 órán át a kanapén vakargatva a tökeit. Az ágyban legyen gyengéden vad. Fontos hogy következetes legyen, és kicsit szigorú velem, mert néha bolond vagyok - viszont tudjon velemm együtt bolondnak lenni. öhm lássukcsak..igen az általános dolgok...kedves, aranyos, előzékeny, stb...tiszteljen. az fontos. és ne nézzek hülyének. tudja kezelni a konfliktusokat, de emelleet tudjon evszekedni is, nem bírom a tutyimutyi embereket, ha vita van szólaljon meg ő is. Nem igénylek túlzott romantikát, elég néhány jól célzott, jókor kimondott szó. Viszont ha valamit megígér azt tartsa be, vagy ne is ígérje meg. Legyen hűséges. Szeresse a barátaimat, és ne zavarja ha én is szeretem az övéit. Tudjunk együtt szórakozni és pihenni is. Ne legyen unatkozós fajta mert az idegesít:) asszem kb ennyi... najo nem ennyi, de most ennyi jut eszembe:)

19/L

2010. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
84%
Honnan veszed, hogy nem vagy okos? Azért ez elég merész kijelentés. Lehet, hogy professzor nem lesz belőled, de én nem gondollak butának, elvégre helyesen írsz, a buta embereknek ez nem igen megy.
2010. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ilyet szeretnék! :D

2010. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Legyen esze, legyen humora, de bármit meg tudjak vele beszélni. Legyenek céljai az életben, ne csak várja, hogy majd lesz valami. Szeressen és legyen megértő.

Külső tulajdonság: magasabb nálam, és igényes. (Annyira, hogy pl. nincs napi szinten izzadtság szaga, fürdik, 3 naponta legalább borotválkozik :P )


Jah és cigi, drogok és sok alkohol fogyasztás is kizárva.


Ráadásul én megtaláltam ezt az embert, és már össze is költöztem vele :)


22l

2010. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
69%

Akkor lehet,hogy mégsem mennél át nálam sem...


Nekem nem kell,hogy több diplomával rendelkezzen a fiú.De ne legyen hülye.Legyen értelmes és kicsit okos...Azt nagyon utálom amikor valaki már annyira hülye,hogy amikor a matek házimat másolja megkérdezi,hogy hogy lett annyi a végeredmény amennyi,mikor ott van előtte levezetve az egész feladatmegoldás...de azért vitatkozik velem!:D

Ha már a sulis dolgoknál tartunk.Legyen egy közepes tanuló,illetve közepesen okos.

Én jó tanuló vagyok és olyan barátot szeretnék aki közepes tanuló...

15/L

2010. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nálam jobb. (magasabb, bölcsebb, tapasztaltabb stb...)
2010. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Ápolt, jó humorú, megértő, életvidám, felelősségteljes, szerelmes. :)
2010. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:32



tökjo, kb ilyen kell igen:DDD viszont cserébe főzök és szexelek is:D azért néhányat kihuznék a listából, és eredményként nekem kb a gitáros jönne ki lájtos kiadásban, ugyhogy legalább nem cserélném le.

(19:30voltam)

2010. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!