Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tudom, hogy...

Mit tegyek, ha tudom, hogy édesanyám csalja édesapám?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb felismerés, már pár éve tudom... eddig magamban tartottam, most az öcsém is megtudta. Neki sem a legjobb érzés, tudom min megy keresztül. Jó, hogy meg tudtam valakivel beszélni. Tudom, hogy nincs közöm hozzá, de mégiscsak rajtam csattan az én terhem, illetve mostmár nem csak az enyém. Jól jönne egy bölcs tanács:(

#nyeh
2022. nov. 27. 00:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
40%
Jól teszi, ne kopd be. Én se ragadok le egynél. Gondolom együtt vannak 20 éve, uncsi már a nő, azt keres mást.
2022. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Undorító vagy. Boldogít a tudat, hogy nem tudsz értelmezni egy összetett mondatot, tükrözi a színvonalad.
2022. nov. 27. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!