Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tudom, hogy...

Mit tegyek, ha tudom, hogy édesanyám csalja édesapám?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb felismerés, már pár éve tudom... eddig magamban tartottam, most az öcsém is megtudta. Neki sem a legjobb érzés, tudom min megy keresztül. Jó, hogy meg tudtam valakivel beszélni. Tudom, hogy nincs közöm hozzá, de mégiscsak rajtam csattan az én terhem, illetve mostmár nem csak az enyém. Jól jönne egy bölcs tanács:(

#nyeh
2022. nov. 27. 00:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Mit tudtok? Lehet, csak félreértés, kérdezd meg az anyukádat.

Amúgy ha ti tudjátok, apátok is biztos, de nyilván nem érdekli, szar helyzet, de az ő dolguk.

2022. nov. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Ne szólj bele a felnőttek dolgába. Anyukádnak mondjátok el, hogy tudtok róla, aztán legyen az ő terhe, ne ti robbantsátok ki a családi viszályt.
2022. nov. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Minden a te döntésed! A testvéreddel együtt meg kellene hívni anyukád valahová ahol nem hall más titeket és biztos, hogy apukád akkor épp dolgozik. Ott megkérdezni finoman előre felkészülve, hogy szerinte mit tegyetek mert ez nagyon zavar titeket és lelkileg rossz hatással van rátok. Magyarázza el, vagy tegyen valamit mert ezzel nektek nagyon árt. Ha szerencsétek van valami jó is lehet belőle.
2022. nov. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

Így voltam egyszer, bizonyítékokkal leultem apa elé de nem érdekelte, nem akarta észre venni és utána elmondta az egészet anyunak aki majdnem megölt és ezután minden ugyanúgy ment tovább a háta mögött, mert próbálta elhinni hogy anya szereti.


Én azt mondom ha van elég bizonyítékod és úgy érzed apukád egyre jobban átveri meg stb ülj le és hozd fel szépen lassan ezt az egészet. Nem is muszáj neked közölni, csak hozd fel és világítsd rá a tényekre.

2022. nov. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
4-es Az megvan, hogy önmagad cáfoltad meg? Neked sem volt semmi értelme, felesleges erre mást biztatni, a párkapcsolat nem az igazságról szól, vannak annál fontosabb, egzisztenciális, emócionális vetületei is.
2022. nov. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Ő tudja hogy az apja hogy fogadná, én pl előre tudtam hogy rosszul de már nem bírtam elviselni azt ami körülöttem ment
2022. nov. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
Mivel jelen esetben a nő csalja a férfit, természetesen az a válaszok többsége, hogy ne mondd el. Ha fordítva lenne, akkor az lenne a válaszok 90%-a, hogy mondd el, a rohadt féreg bukjon le! Nincs is itt kettősmérce.
2022. nov. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ha a tárgyragot kiraktad volna, tudnánk, hogy ki csal kit :))
2022. nov. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Édesanyám csalja édesapámat

Édesanyámat csalja édesapám.

???

2022. nov. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
88%

KÉRDEZŐ.


Elöbb ird le hogy miből gondolod.

2022. nov. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!