Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tudom, hogy...

Mit tegyek, ha tudom, hogy édesanyám csalja édesapám?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb felismerés, már pár éve tudom... eddig magamban tartottam, most az öcsém is megtudta. Neki sem a legjobb érzés, tudom min megy keresztül. Jó, hogy meg tudtam valakivel beszélni. Tudom, hogy nincs közöm hozzá, de mégiscsak rajtam csattan az én terhem, illetve mostmár nem csak az enyém. Jól jönne egy bölcs tanács:(

#nyeh
2022. nov. 27. 00:47
1 2 3
 11/22 NTBS ***** válasza:
9%
Mond el édesapádnak, joga van tudni. A többi rajta múlik.
2022. nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

Semmit nem kell tenned.


A legtöbb esetben a másik fél tud a dologról, csak szándékosan félrenéz.

Ha mégsem tud, és te eléállsz, szerinted mi történik?


Egy k... nagy veszekedés, kiabálás, fenyegetőzés, majd

- vagy elköltöztök anyukátokkal (váláskor a bíróság is neki ítélne 99%),

- vagy marad minden ugyanúgy, csak a megcsaló még óvatosabb lesz - esetleg lelép az újjal

- ja, és ti lesztek a hibásak, ez fix

2022. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%
Most miért sajnálsz anyukádtól egy kis jó sexet?
2022. nov. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

Semmit. Nem rad tartozik.

Anno én elmondtam apámnak, hogy csalja a felesége. Már 27 éve nem beszélünk.

2022. nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%
Ki csal kit?
2022. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%
Semmit. Viszont, ha te úgy érzed pszichésen megvisel mondd el anyudnak. Faterod nyilván leszarja és valószínű tudja is mi történik.
2022. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%

"Édesanyám csalja édesapám"

Édesanyádat csalja édesapád

Vagy

Édesanyád csalja édesapádat?


Ezen agyalok, ha valaki megfejtette, akkor írja meg.

2022. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Anya apát. (Bár igazából szerintem ez egészen lényegtelen, mint az is, hogy honnan tudom.)

Egyszer próbáltam beszélni vele, de makacsul hazudott, annyira, hogy a végén én kételkedtem saját magamban. Tudnék bizonyítékokat gyártani, de nem szeretnék az anyám ellen, nekem ő nem ellenség. Apa nem tudja, nem is beszéltem vele, nem tudnám elviselni, hogy tőlem hallja a dolgot.

2022. nov. 27. 10:05
 19/22 anonim ***** válasza:
80%
Ne keveredj bele, lerendezik egymast köz ha kiderül ha enm akkro enm.
2022. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%

Kerdezo!


Hagyd. Nem rád tartozik. Ne foglalkozz vele. Anyad dolga. Nem szabad róla szólni. Írtam, hogy anno én elmondtam apámnak, hogy a felesége csalja. Bizonyítékom is volt rá. Húsz évesen azt hittem, ismerem a világ működését és az a helyes, ha elmondom, amit tudok. Hát nem volt az. Apám tudta, hogy csalja a felesége. Már akkor tudta, amikor anyámmal élt még és őt csalta vele. Az első perctől tudta, hogy van egy fix szeretője, de nem érdekelte. Elvalt anyamtól miatta, feleségül vette ezzel a tudattal. Pár éve voltak házasok, amikor én rajottem, hogy a nőnek szeretője van és én, kis naiv azt hittem, el kell mondanom. Apám azt mondta, tudja, nem érdekli, engem pedig nem akar látni többet. Azóta nem láttam és ennek 27 éve, ahogy már írtam.

2022. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!