Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal, hogy családot alapított...

Azzal, hogy családot alapítottatok, miből maradtatok ki?

Figyelt kérdés
2022. nov. 21. 18:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Mindenből amit valaha szerettem volna
2022. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
55%
Semmiből. 30 évesen szültem az elsőt. Előtte szereztem 2 diplomát, dolgoztam 4 évet. Most férjem annyit keres, hogy gondolkodom, csinálok egy harmadik diplomát levelezőn, nem megyek vissza dolgozni még. :)
2022. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%
Semmiből, nincs olyan dolog, amit párral, gyerekkel ne lehetne megtenni.
2022. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

Én nem érzem, hogy olyan nagyon kimaradtam volna valamiből.


29 évesen szültem, előtte a huszas éveim elején jártam sokat bulizni, végeztem szakmát és egyetemet is, külföldön is dolgoztam meg itthon is, nyaranta itt-ott, építkeztem, ma is vannak barátaink a gyerekek mellett, akikkel eljárunk ide-oda.


Szóval nem érzem, hogy olyan nagyon kimaradtam volna valamiből, ami az átlag gyermektelennek jut.

2022. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Semmiből, gyerek előtt is ugyanígy éltünk. Nem jártunk már bulizni, max egyszer-kétszer egy évben, ez most is így van. A munkahelyem ugyanaz, a hobbimat ugyanúgy űzöm stb.
2022. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

Pont ugyanezt írhatnám, mint a 4-es. EGy picivel korábban, 28 évesen szültem az elsőt, aztán 30 és 32 évesen a másik kettőt.

Semmiből nem maradtam ki.

2022. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%
Semmiből. A kérdés is fura.
2022. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
26%

Kettes vagyok.

Na tudtam, hogy le leszek százalékolva. Ha szo*nám gyárban a faxt egyből mindenki felpontozna, mert milyen xar, hogy ennyit kell güriznem a gyerekeim miatt, pedig ha nem lettek volna már igazgató lennék valahol. :D Gondolom ez a válasz jó csak. :D Fúj család, fúj gyerekek!

2022. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
30%
Ketteske, azért vagy lepontozva, mert te is a gyerekre hivatkozva használod ki a pasasod, mert büdös a munka.
2022. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%
9 miért használná ki? A férj simán eltartja a családot és nincs vele gondja ha a feleség képzi magát. Van ilyen. Irigykedsz vagy mi bajod van?
2022. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!