Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan történeteket,...

Ismertek olyan történeteket, hogy fiatalon együtt voltak pár évet majd szétmentek és évekkel később újra összejöttek és azóta családot alapítottak?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakori?

Én nem reménykedem, nem ebből szeretnék reményt meríteni, csak elképzelhetőnek tartom a szitut, de persze most azon vagyok, hogy végképp túljussak rajta.

Hallottatok már ilyen történetet? Érdekelne.



2012. ápr. 24. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm története ilyen. 18 éves kora körül járt talán 3 évig egy fiúval, 21-22 volt, mikor szakítottak. Közben mindkettejüknek volt párja, élték az életüket, de 29 évesen újra összejöttek, rá pár hónapra várandós lett, most babáznak :) Házasság is tervben van, ha kicsit idősebb lesz a baba.
2012. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, anya.


Tizenévesen udvarolt neki a fiú, aztán szétmentek.

Később a fiú megnősült, lettek gyerekei, anya is férjhez ment, így születtem én.

Majd 20 év múlva elváltak, nem sokkal később összetalálkozott anya a gyerekkori szerelmével, kiderült, ő is elvált.

Összejöttek, azóta 15 éve boldogan élnek.

Happy end :))

2012. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen. az egyik kollégám tizenévesen a diszkóban "összejött" egy lánnyal. jártak (minden hétvégén csókolóztak a dizsiben :) ) 3 hétig, majd megbeszélték, h nem megy ez nekik. 7-8 év múlva újra találkoztak. azóta férj és feleség, két gyerek. látom a srácon, mennyire odavan a feleségéért
2012. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Szerintem mi túl fiatalok voltunk, kitudja, lehet, hogy 8 év múlva újra...

De inkább nem gondolok erre, keresek mást, aztán ahogy alakítja az élet:)

2012. ápr. 24. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, én. Családalapítás (gyerek) még munka miatt egy-két évet tolódik.
2012. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi negyedik neked is, nem akartad jobban kifejteni? :)
2012. ápr. 24. 19:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik nővérem:


14 évesen elkezdte a gimit. Volt egy osztálytársa akivel haverok voltak, de semmi különös. 18 évesen ballagás, kb 10 évig nem beszéltek, volt neki vőlegénye is stb. de osztálytalálkozón összejöttek, házasság, gyerek. Most már 35 évesek, és imádják egymást.

2012. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14 évesen találkoztunk először, 20 évesen összejöttünk, 22 évesen szétmentünk sajnos... Öt évig nem találkoztunk, majd az első új találkozásnál rögtön fellángolt a nagy szerelem, sokkal hevesebben és érettebben. Három év múlva összeházasodtunk, nemsokára lesz a harmadik házassági évfordulónk. Két gyermekünk van (eddig). Nagyon szeretjük egymást, összetartozunk immár örökre!
2012. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a volt barátom szülei. Ők 14-15 évesen jártak kb 5 hónapot. De szétmentek. Mindkettőjük élt tovább,20 évesen újra összejöttek és 2 év mulva már megszületett az volt barátom.


Ők mindig azt mondják,h az alatt az idő alatt is amig nem voltak együtt is szerették egymást,csak tudták h még nem jött el az idő hogy ők együtt legyenek. Aranyosak

2012. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van az az énekes, Emilio az ő története is ilyen :)
2012. ápr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!