Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akik későn...

Vannak olyanok akik későn alapítottak családod? Nem érzitek úgy hogy lemaradtatok valamiről?

Figyelt kérdés
lassan 36 leszek de még mindig nincs feleségem, még csak a láthatáron se, se gyerek. Pedig nagyon szeretnék már. Úgy érzem vén öreg ember leszek mire családom lesz. :S
2011. aug. 23. 11:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Én pedig 26 éves lány vagyok, ugyanígy érzek.
2011. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
35 éves férjezett nő vagyok és még mindig nincs gyerekünk. Jelenleg a férjem nagyon beteg nagymamáját gondozzuk ketten, hihetetlen türelmet és empátiát igényel. Fizikailag sem könnyű. Egyre jobban el vagyok keseredve, hogy kifutok az időből. Bár nem védekezünk jó ideje, de nem estem még eddig teherbe, néha úgy érzem, nem is akarom most. Nem is tudom hogy oldanám meg. Napközben egyedül vagyok itthon a mamával és én emelgetem. Igen! Úgy érzem lemaradok valamiről és az idő csak rohan.
2011. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Énis lassan már családot szeretnék. Gyerekeket+ egy csinos feleséget. Anyagilag rendben vagyok de még nincs barátnő a láthatáron. 22F
2011. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
bár én nő vagyok de én is "késésben" vagyok kicsit. 31 évesen még nincs gyerekünk. igaz párom már van de még nem is házasodtunk össze. egy két éven belül tervezzük a babát.teljesen kettős érzésem van ezzel kapcsolatban.. néha úgy érzem hogy lehet hogy előbb kellett volna szülnöm, viszont még most is úgy vagyok vele ha most megint 20 éves lennék akkor lenne még 10 évem simán, és nem sűrgetne az idő. tehát nem azért akarok gyereket mert annyira gyerekmániás vagyok hanem azért mert már benne vagyok a korban. ha lehetne még simán várnék 5-6 évet.
2011. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak attol függ, mik a terveid, mennyi gyereket akarsz, es mennyire fontos a gyerek-tema. Meg minden lehetseges!

Ha pl. 39 evesen meg 5 gyereket akarsz, az kicsit irracionalisnak tünik. Ha 40 evesen ugy alapitassz csaladot, hogy jobb, ha lesz gyerek is, de nem nagy baj, ha megsem, akkor jol erzed magadat, mert ez racionalisnak tünik. De ha pl. 40 evesen meg 5 gyereket akarsz, az kicsit irracionalisnak tünik.

Persze jobb mielöbb. Kerdes, mennyire fontos a gyerek. Jol kell merlegelni, valamit valamiert...

Mindez szerintem.

2011. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Régen akartam vagy 3at, már egy is elég lenne de mindig is nagycsalád párti voltam, sajnálom hogy ennyire kifutottam az időből :S
2011. aug. 23. 11:37
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen ismertem meg a férjemet, 35 voltam, amikor összeházasodtunk, és 40 évesen lett babánk :)

Ha még jelölted sincs, akkor tényleg nyitott szemmel kell járnod, mert jó párt találni nem könnyű.

2011. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne búslakodjatok! :)

Az én apum 49 éves volt, amikor születtem. :)

Soha ne add fel!

Hajrá;)

2011. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Van több hasonló korú barátom és haverom, mint te és a feleségemnek elég sok szingli 26-32-es barátnője és képtelenség összehozni őket. Ennek az oka általában az ego.

Neked lehet, hogy el kellene gondolkoznod egy harminc körüli kisgyerekes elvált nőn, mert sajnos ilyenekből sok van.

2011. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én 30/N vagyok, van párom, de (mindketten így akarjuk) csak pár év múlva tervezzük a családalapítást. Vannak szakmai céljaim, előbb azokat szeretném elérni, így nem érzem úgy, hogy lemaradtam volna. Egyénfüggő, hogy kinek mikor jön el az idő.
2011. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!