Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akik későn...

Vannak olyanok akik későn alapítottak családod? Nem érzitek úgy hogy lemaradtatok valamiről?

Figyelt kérdés
lassan 36 leszek de még mindig nincs feleségem, még csak a láthatáron se, se gyerek. Pedig nagyon szeretnék már. Úgy érzem vén öreg ember leszek mire családom lesz. :S
2011. aug. 23. 11:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van most jelölt, kb 3 éve nincs kapcsolatom, gyakorlatilag beletemetkeztem a munkámba. Húgomnak a második babája jön és ez így elgondolkoztatott.
2011. aug. 23. 11:56
 12/24 anonim ***** válasza:
43%

De, baromira úgy érzem, hogy lemaradtam... egy csomó eszetlen veszekedésről,anyagi lemondásról, értelmetlen civakodásról. Barátaim 70 százalék a elvált, 30 százaléka pedig eltűri egymást a gyerekek, pénz stb miatt. Szóval eszméletlenül úgy érzem, hogy lemaradtam...


De cserébe arra költöm a pénzem amire akarom, a gazdasági válság miatt nem kell aggódnom, ha nincs meló pár hónapra, lehetnek terveim, nyaralhatok.


Iszonyat loser vagyok! ;-D

2011. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Most latom, bocs!!! Amit irtam, a termekeny idöszakra vonatkozo, nönek irt valasz. Ferfikent e szempontbol meg sokaig lehet, akar 5-6 gyereked is!

Szerintem a kerdesed mögött egy masik kerdes van: hogyan csinaltad eddig az eletedet? "Eltekozoltad" es lehetett volna-e jobban? Vagy ugyis mindig a legjobbat tetted, nem lehetett volna jobban, ujra igy csinalnad?

A helyedben ezen tul atgondolnam, mit akarok, aztan hajra! Hogyan latod magad 5 ev mulva, 10 ev mulva...stb? Aztan ezt javaslom szem elött tartani, "mindenek felett". Nekem ez a celom van az eletem közeppontjaban, ha pl. valami ezzel ellentetes, azt eleve kihagyom, es gyakran atgondolom ezeket a kerdeseket, minden nap, igy ebbe az iranyba halad az eletem.

ma 11:33

2011. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Csak "hagyod alakulni" a dolgokat, ahogy esik ugy huppan, azaz olyan hatasok alatt allsz, amit mas iranyit (vagy "beledneveltek"...stb), vagy Te alakitod az eletedet?

ma 11:33

2011. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, ez mind szép is jó, de én nem látom ilyen negatívan, és én igen is akarok családod, ettől még senki nem mondta hogy loser vagy.


Utolsó: Pozitívan látva 5 év múlva feleség egy kisbaba 10 év múlva már 2 is ha lehet

Negatívan látva 5 év múlva legjobb esetben is egy kapcsolat de házasság még sehol se gyerek, 10 év múlva már talán de azt már későinek tartom.

Amit sajnálok hogy kitartottam olyan nők mellett akik úgy érzem nem érdemeltek meg és sok évet pazaroltam el arra hogy együtt legyek valakivel aki később megcsal.

Nem mondom hogy úszkálok a pénzben vannak gondjaim, de megélek és tudok félre tenni, egy gyerek nem olyan amit egyedül kéne finanszíroznom szerintem amúgy sem. Van lakásom, kocsim, van hitelem is de nem olyan világ vége hitel mint sokaknak. Szeretem a munkám. Már csak tényleg egy feleség és gyerek hiányzik az életemből.

2011. aug. 23. 12:16
 16/24 A kérdező kommentje:
Másik utolsó :) Amit el akartam érni elértem, talán kapcsolatokban vagyok kicsit béna, mindig hagytam hagy jöjjön aminek jönnie kell sose kerestem párt magamnak. Mindig úgy adódott hogy megismerkedtem mondjuk közös ismerős által vagy hasonló. Így nem is tudom én hogy keressek. Ezen tudom javítani kell. Csak 30 felett tényleg azt látom hogy aki még nem házas nincs gyereke az nem is akar, aki meg igen annak már van gyereke.
2011. aug. 23. 12:20
 17/24 anonim ***** válasza:
Másik utolsó :) Amit el akartam érni elértem, talán kapcsolatokban vagyok kicsit béna, mindig hagytam hagy jöjjön aminek jönnie kell sose kerestem párt magamnak. Mindig úgy adódott hogy megismerkedtem mondjuk közös ismerős által vagy hasonló. Így nem is tudom én hogy keressek. Ezen tudom javítani kell. Csak 30 felett tényleg azt látom hogy aki még nem házas nincs gyereke az nem is akar, aki meg igen annak már van gyereke.
2011. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti, ez mind szép is jó, de én nem látom ilyen negatívan, és én igen is akarok családod, ettől még senki nem mondta hogy loser vagy.


Utolsó: Pozitívan látva 5 év múlva feleség egy kisbaba 10 év múlva már 2 is ha lehet

Negatívan látva 5 év múlva legjobb esetben is egy kapcsolat de házasság még sehol se gyerek, 10 év múlva már talán de azt már későinek tartom.

Amit sajnálok hogy kitartottam olyan nők mellett akik úgy érzem nem érdemeltek meg és sok évet pazaroltam el arra hogy együtt legyek valakivel aki később megcsal.

Nem mondom hogy úszkálok a pénzben vannak gondjaim, de megélek és tudok félre tenni, egy gyerek nem olyan amit egyedül kéne finanszíroznom szerintem amúgy sem. Van lakásom, kocsim, van hitelem is de nem olyan világ vége hitel mint sokaknak. Szeretem a munkám. Már csak tényleg egy feleség és gyerek hiányzik az életemből.

2011. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Hm a nagynéném mindig szekálta az unokaöcsémet aki 31éves,hogy szeretne már unokát.

Ö eddig hallani sem akart az egészröl..........és egy pár hete mondja a nena,hogy itt voltak az unokáim :).Csak néztem -kik voltak itt? az unokáim....elkapott a nevetés.Honnan lennének neked unokáid?

Unokaöcsém kedvesének vannak gyermekei....igy lett a nenusnak mindjárt két unokája.

Sosem lehet tudni egyszercsak rád talál a szerelem és mindjárt nagycsaládos leszel!!!!

További szép napot kívánok neked.

2011. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Csak "hagyod alakulni" a dolgokat, ahogy esik ugy huppan, azaz olyan hatasok alatt allsz, amit mas iranyit (vagy "beledneveltek"...stb), vagy Te alakitod az eletedet?

ma 11:33

2011. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!