Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akik későn...

Vannak olyanok akik későn alapítottak családod? Nem érzitek úgy hogy lemaradtatok valamiről?

Figyelt kérdés
lassan 36 leszek de még mindig nincs feleségem, még csak a láthatáron se, se gyerek. Pedig nagyon szeretnék már. Úgy érzem vén öreg ember leszek mire családom lesz. :S
2011. aug. 23. 11:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6Mfcexjl0no


Küldöm neked ezt a számot! Én mindig ezen bőgtem, mikor úgy éreztem, lemaradok a családalapításró. De minden jól alakult :))

Sok sikert, kívánom, hogy találd meg a párodat mihamarabb, mert család nélkül, gyermek nélkül (szerintem) az élet értelmetlen!

2011. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én egy időben pszichológushoz jártam és ő mondta nekem azt, hogy egy nőnek 32 éves koráig meg kell találni azt a férfit akivel családot akar alapítani. Egy férfi sokkal jobban ráér szerintem.


Amúgy nem kőbe vésett szabály, hogy 5 évig kell ismerkedni valakivel mire gyereket lehet vállalni, bár régebben én is úgy gondoltam, hogy évek kérdése mire eljut idáig egy pár. Minden az emberismereten múlik. Én nagyon tapasztalt vagyok, annyi randim volt korábban mint égen a csillag, nagyon aktívan kerestem párt magamnak és nagyon konkrét elképzeléseim voltak valamint nem voltam hajlandó kompromisszumot kötni. Magamban úgy gondoltam, hogy ha már 35 leszek, ráérek akkor megalkudni, addig viszont keresem a számomra tökéletest. És meg is találtam :-) Interneten. Ő velem egyidős. Első látásra szerelem volt, és a pláne az egészben, hogy 2 hónap múlva már várandós voltam. Azóta megszületett a kislányunk és nagyon boldogok vagyunk mindketten.

Azért azt még hadd mondjam el, hogy egy férfinak ezerszer könnyebb dolga van, hiszen egy nő általában nem kezdeményez. Legalábbis én nem szoktam. Egy férfi bárhol bármikor ismerkedhet, pl a párom saját bevallása szerint ismerkedett már liftben, HÉV-en, üzletben, munkahelyen, szórakozóhelyen, megállóban stb.

30/N

2011. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz privit,én is így érzem,hátha..:)
2011. aug. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

"Én egy időben pszichológushoz jártam és ő mondta nekem azt, hogy egy nőnek 32 éves koráig meg kell találni azt a férfit akivel családot akar alapítani."


Ez egy érdekes pszichológus lehetett. Hol találta ezt így kőbe vésve??? Ha valaki 33 évesen találja meg, az már nem jó? 30 vagyok,már megtaláltam, de ez a megfogalmazás akkor is bosszantó.

2011. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!