Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "engedjem el a fülem...

Hogyan "engedjem el a fülem mellett" az ilyen kifejezéseket amikkel nap mint nap illetnek a családomban? vagyis főleg egy családtag

Figyelt kérdés
munka és tanulás mellett nem igazán van időm minden nap besegíteni a családnak ez így igaz. de nagyban hozzájárul a stílus is szerintem amiben megkérnek. Ilyesmikre gondolok mint pl. "r.hadék, lusta dög, sz.r mocskos bunkó". ezek után semmi kedvem bármit is csinálni, de ha valamit nem csinálok meg akkor zsigerből egy sz.rnak érzem magam és utálom magam. Sajnos elköltözés jelenleg nem jön szóba
2022. nov. 6. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy köteles senkinek a lemarásaira bármit megtenni. Azért érzed magad rosszul ettől, mert ezzel manipulálnak téged, az a céljuk, hogy belekényszerítsenek valamibe, amit egyébként nem kellene megtenned. Mindent tegyél meg az elköltözésért és a függetlenedésért, valamint tanuld meg a nárcisztikus bántalmazás fogalmát és hogyan védekezz ellene. Youtube-on rengeteg videó elérhető, főleg azokat keresd, ami ezt nem párkapcsolatban elemzi, bár azokból is vannak alkalmazható elemek.
2022. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Vagy azt tanultad meg, hogy ahol élsz ott munka is van. Igen tanulás és munkahely mellett is.

Otthon is van munka. Nem annyi egy ember feladata hogy dolgozik és tanul, a környezetet ahol élsz rendbe kéne tartani magadtól is, az a ciki, hogy ezért neked imádkozni kéne.

Nem visszapofazni kell meg bedurcizni, hanem felnőni.

Szóval mielőtt a mai divatos kifejezéseket használod és a jogaidnak nézel utána, kezd a kötelességgel.

2022. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

2es, normális szülei lennének akkor valószínű szívesen segítene nekik!

Persze mindig a gyerek a hülye...rengeteg fos szülő van!

2022. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maga után pakoljon,takarítson,ha bele fizetsz a rezsibe ,akkor meg szavuk sem lehet,gyűjts a pénzt,de albérletbe menj el,mert idegileg nem fogod bírni.
2022. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Az, ahogy beszelnek veled, termeszetesen minosithetetlen es nagyon nem igy kellene.


De nonszensznek tartom azt is, hogy tanulas es munka mellett megall az elet es szarsz az otthoni teendokre.

Szulokent ez engem is kurv..ara idegesitene, foleg mert en is vezettem haztartast munka es tanulas mellett, hiszen egyedul eltem, senki nem csinalta meg helyettem, igy tudom milyen.

Nem megoldhatatlan.

2022. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

5


Azt nem tartod nonszensznek, hogy abból, hogy


"munka és tanulás mellett nem igazán van időm minden nap besegíteni a családnak"


eljutsz arra a következtetésre, hogy


"hogy tanulas es munka mellett megall az elet es szarsz az otthoni teendokre"?

2022. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem reagalsz ra egy idö utan megunják.
2022. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os ja ez néha pont ilyen :D ezért jó ha a családtagok tudnak kedvesek lenni egymással....
2022. nov. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Abbol, hogy rosszul erzed magad, ha nem teszel meg valamit, ugy latszik, hogy igazsagtalanok veled szemben, mert ha valoban lusta volnal, akkor az stresszelne, hogy "mar megint arra megy el az idom, hogy hazimunkat kell csinalnom," stb. Mas szempontbol is elegedetlenek veled (pl. a tanulasi teljesitmenyeddel, az allasoddal, a kulsoddel, stb.), vagy csak a hazimunka miatt szidnak?
2022. nov. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!