Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most lekoptatás amit az...

Ez most lekoptatás amit az uncsitesóm csinál velem nap mint nap?

Figyelt kérdés

Minden nap 5-7-ig beszél velem msn-en. Aztán 7-kor lelép. Ez olyan bántó, észre se vette ma hogy már pont 7 óra van, mert jól elbeszélgettem vele.

Miért csinálja ezt? Mikor mondtam neki hogy ez lekoptatás, akkor mondta hogy nem is, és elköszönt. Hát szerintem az :( Pedig állítólag imád meg minden. A tettei viszont nem ezt mutatják :(

Mit csináljak vele?


2012. aug. 17. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltál már, hogy esetleg más dolga i van rajtad kívül? Ha le akarna koptatni, akkor 5 percig sem beszélni veled. Ne hisztizzél már...
2012. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
anyám borogass....:D
2012. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

A moderátorokat kérem, töröljék ezt a kérdést.

Ide látom, hogy egy 13éves lány vagy, akinek nincs más elfoglaltsága, csak a chatelés.

2012. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2. válaszolónál a pont :)
2012. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis meddig akarsz vele beszélni? Amúgy meg is hülyülnék, ha minden nap 2 órát írogatnék egy embernek.
2012. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem 13 vagyok, csak örülnék ha nem lennék korlátok közé beszorítva nála. De mindegy nem érdekes...
2012. aug. 17. 19:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor én tini voltam, lejelszavazták a szüleim a gépet és amikor hazajöttek bekapcsolták, akkor netezhettem valamennyit, már ha megengedték. Nem lehet, hogy nála is ez van? Hogy azért kell mennie 7-kor, mert addig netezhet, csak cikinek érzi megmondani, hogy elküldik a szülei a gép elől?
2012. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vagy csak jön a tesó ideje
2012. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem az alábbiak közül vmelyik:

-meghatározott netideje van (mert szülk nem engedik, vagy közös a gép vkivel, akinek szintén szüksége van rá)

-mással is kell beszélnie

akkor vagy lekoptatás, vagy csak van nálad fontosabb dolog is. Nekem volt olyan "barátnőm", aki automatikusan elment fél 9kor (nem is biztos, hogy akkor, lehet, hogy rosszul emlékszem), merthogy kezdődik a Barátok Közt, és az mindennél fontosabb. Azóta már nem barátnőm, mert vmi apróság miatt kiakadt rám, de azóta beláttam, jobb is, mert inkább ő nem volt igazi barátnő... akinek fontosabb a BK, mint a barátja, az ne mondja, hogy mekkora igazi és jó barátnő :P.

2012. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi időt várnál el tőle? Napi nyolc óra megfelelne, vagy korlátozva éreznéd magad? Anyukádnak mi a véleménye?
2012. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!