Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most lekoptatás amit az...

Ez most lekoptatás amit az uncsitesóm csinál velem nap mint nap?

Figyelt kérdés

Minden nap 5-7-ig beszél velem msn-en. Aztán 7-kor lelép. Ez olyan bántó, észre se vette ma hogy már pont 7 óra van, mert jól elbeszélgettem vele.

Miért csinálja ezt? Mikor mondtam neki hogy ez lekoptatás, akkor mondta hogy nem is, és elköszönt. Hát szerintem az :( Pedig állítólag imád meg minden. A tettei viszont nem ezt mutatják :(

Mit csináljak vele?


2012. aug. 17. 19:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 3 éve nem beszéltem az unokatesómmal. Mi a fészkes fenéért kéne ennél is többet beszélnetek? napi 2 óra rohadt sok! A szüleimmel nem beszélek ennyit, jó ha heti 2x felhívjuk egymást pár percre, nem órákig lökni a zagyvát.
2012. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy miért,lehet akkor kezdődik valamelyik kedvenc sorozata
2012. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!