Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MA nagyon ledöbbentem az...

MA nagyon ledöbbentem az eseten. Ti ezt lenyelnétek? Mert én nem!

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy rég nem látott első unokatestvéremmel, akivel egy egyetemre járunk. Kiderült, hogy orvoshoz jár hetek óta. Egy ideig nem tudtam miért, nem is nagyon kérdeztem rá. Aztán elmesélte...a párjáéknál volt nem rég, a párjának az apja pedig részegre itta magát...mikor hazatért az "itatóból" hulla részegen, egy fejszével rohangált körbe a lakásban, hogy mindenkit, mindent szétver...a lány annyira megijedt, hogy a stressztől két hete össze van szorulva a légcsöve, azóta éjjelente nem tud aludni, nyugtatót szed.

Mondom neki, hogy ezt miért viseli el az egész család? Mire azt mondta, hogy azért mert az apuka el sem képzelem milyen rendes mikor nem iszik?! Hát nem tudom, engem ez nem érdekelne...lehet akármilyen szép, építhet házat, vihet nyaralni, de ha ez megtörténik az előbbiek mind-mind mit érnek?

Ér ennyit bárkinek is a kellemes a szép pár napig? És ha egyszer valakit eltalál a baltával...mi lesz? :-S akkor ébrednek meg?


2010. szept. 28. 19:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%

Mi az hogy 1kis buli??????? Kinek buli az ha fejszével kergeti egy ittas aki azt sem tudja hogy mit csinál? és ha valakit úgy megsebesít hogy már nem tudják megmenteni?


Én 100% hogy feljelenteném, akármilyen rendes is, majd a börtön is az lesz vele. Az ilyen embereket miért kéne eltűrni? Menjen a fenébe csak ne terrorizálja a családot. vagy ha már annyira "rendes" akkor vonják meg tőle keményen a piát. De általában az 1. megoldás a nyerő. (azaz húzzon el).

Le lehet pontozni, de nekem akkor is ez a véleményem, az ilyen emberekre nincs szükség, ilyenektől normális életet képtelenség élni, meg attól rettegni hogy mi van ha akkor rátámad valakire (baltával) amikor az ileltő este alszik.....szóval szerintem vagy börtön vagy repül !

2010. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
2o:34 köszönöm a válaszodat és annak is aki linket küldött!!!
2010. szept. 28. 20:42
 23/27 anonim ***** válasza:
Jesszus, lakik ott egy gyerek?:O
2010. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Azért ez nem annyira egyszerű! Te csak akkor fogadnál el egy embert, ha tökéletes családja van?

Igen, sok mindent lenyel az ember a párjáért! Nálunk pl. az anyósom iszik! Igaz, ő nem kergetőzik baltával, de van balhé a családban az ivás miatt bőven! És ha hiszed ha nem, ő is teljesen más ember, ha nem iszik. Mintha nem is ugyanaz az ember lenne. És igen, a férjem miatt elviselem. Eszembe sem jutott volna nem hozzámenni, csak azért, mert az anyukájat iszik. Elég baj ez már a férjemnek öngmagábavéve is. Ezzel nem azt akarom mondani,hogy el kell viselni, ha após baltával rohangál, csak azt, hogy ez nem fekete vagy fehér. Nem ilyen egyszerű!

2010. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

o9:o3

Jó sok mindent elnéznék én is a páromnak, sőt! De a részegséget, a megcsalást és a bántalmazást sosem!

Hát köszi abból, hogy normális, ha nem iszik!o_O


Az meg, hogy az anyósod iszik elviselhetőbb még mindig, mintha a párod teszi azt. A családodat nem válogathatod meg, de a párodat és a barátaidat igen!

2010. szept. 29. 09:25
 26/27 anonim ***** válasza:
Megválogathatod a párod ez igaz. De nem sok ember van szerintem aki csak azért elküldi a szerelmét, mert gázos a családja.
2010. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
ki mondta, hogy küldje el a szerelmét? :-S kicsit félreértetted amit írtam...
2010. szept. 30. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!