Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MA nagyon ledöbbentem az...

MA nagyon ledöbbentem az eseten. Ti ezt lenyelnétek? Mert én nem!

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy rég nem látott első unokatestvéremmel, akivel egy egyetemre járunk. Kiderült, hogy orvoshoz jár hetek óta. Egy ideig nem tudtam miért, nem is nagyon kérdeztem rá. Aztán elmesélte...a párjáéknál volt nem rég, a párjának az apja pedig részegre itta magát...mikor hazatért az "itatóból" hulla részegen, egy fejszével rohangált körbe a lakásban, hogy mindenkit, mindent szétver...a lány annyira megijedt, hogy a stressztől két hete össze van szorulva a légcsöve, azóta éjjelente nem tud aludni, nyugtatót szed.

Mondom neki, hogy ezt miért viseli el az egész család? Mire azt mondta, hogy azért mert az apuka el sem képzelem milyen rendes mikor nem iszik?! Hát nem tudom, engem ez nem érdekelne...lehet akármilyen szép, építhet házat, vihet nyaralni, de ha ez megtörténik az előbbiek mind-mind mit érnek?

Ér ennyit bárkinek is a kellemes a szép pár napig? És ha egyszer valakit eltalál a baltával...mi lesz? :-S akkor ébrednek meg?


2010. szept. 28. 19:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Valamit csinálni kellene vele, ha közveszélyes.
2010. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

19:45

Azért tegyük félre a hülyeséget mint a kasza, sarló, box-meccs...

Kellene tenni biztos valamit, mert így ez nem élet...de mit? mit tennél?



Nem értem valakit aki ennyi fájdalmat képes okozni, hogy lehet szeretni?!:-S nem könnyű...

2010. szept. 28. 19:57
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Bezárni, eldugni előle az alkoholt és a pénzt...
2010. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Az unoka twsódnak nme kötelező ottlakin? Költözzön el,mondván nem akar iylen heylen élni. Menjen haza... vagy koliba vgay hozzád.. Így is lehet eleget a prájával és nem kell azon stresszelnie magát mikor halmeg, mert após tökrészegen fáthasogat az ő fején.
2010. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Ő nem lakik ott csak véletlenül pont náluk volt:-S

a házban még van egy kislány és ugye az anyuka, mert a párja sem lakik már otthon...


Azt mondta annyira megijedt, hogy nem tuja el tudja e valaha is felejteni...sírva beszél erről is.... ez azért durva....

2010. szept. 28. 20:04
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jelentik fel??:S:S
2010. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én semmikép nem türném el!Legalábbis nem úgy hogy ott laknék, megfognám a cuccomat a párommal és elmennék!
2010. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

ha az apuka valóban olyan rendes lenne, amikor nem iszik, akkor nem inna, mert tudja magáról, hogy akkor egy vadállat.

ma meg nem tudja kontrollálni az italozását, akkor meg elmenne elvonóra, ha valóban annyira rendes lenne.

2010. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

hát igen...szerintem is, ugyanígy gondolom egyébként.

Állítólag volt elvonón:-S úgy látszik nem eleget...


Én biztos nem tenném ennek ki magam se a gyerekemet...


a lány nem lakik ott, se a párja, csak akkor épp ott voltak:-S

2010. szept. 28. 20:19
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom segít-e, de érdemes elolvasni. Sok minden világossá válik.

[link]

2010. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!