Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ledöbbentem egy kijelentésen....

Ledöbbentem egy kijelentésen. Mit gondoltok erről a nőről?

Figyelt kérdés

Összefutottam egy távoli rokonommal egyik nap. Rég nem láttuk egymást kérdi mi újság velem? Mondom megvagyok, a párommal lakom de csak hétvégén (egyébként sajnos távkapcs.).

Kérdem Te? Erre azt mondja neki is van párja, 4 éve, de ha a párjával kéne lakjon eddig a "szemét kiszedte, kikaparta volna" :-S

Ez a harmónia, nem? Ezeknek az embereknek miért van kapcsolatuk? Miért vannak együtt a "párjaikkal"? Néha ledöbbenek az emberi hülyeség mennyire határtalan...

21-L


2010. okt. 14. 08:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Jaj micsoda megdöbbentő kijelentés, nyilván nem szó szerint kell értelmezni... na de mindegy, úgysem érted. :D
2010. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem akar igazi párkapcsolatot,de nem is akar fűvel-fával lefeküdni. Erre jó egy " állandó" partner.
2010. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

hát számomra elég megdöbbentő négy év után ilyent hallani. nyilván te sem érted a "megdöbbentő" szó ezen jelentését. Nyilván nem kell szó szerint érteni, azért nem estem össze...

de azért képzelem valaki mennyire szereti a párját aki ilyent mond:-S

2010. okt. 14. 08:27
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Az ő élete, amíg nem szül az állam nyakára 5-10 gyereket, addig ne szólj bele.
2010. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ebből nem lehet semmit megállapítani. Lehet, hogy a nő alapból ilyen stílusban beszél.

Szó sincs itt emberi hülyeségről.

2010. okt. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Kedves kérdező! Jobb ltt volna meg sem kérdezned tőle. Számomra is bunkó válasz volt. Ha szeretek valakit, még hülyeségből sem mondok rá ilyet.
2010. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem bunkosag, hanem erzektelenseg, es az erdek az osszekoto kapocs es nem a szeretet.
2010. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nem értem a fennakadást. Ismertem olyan párt, akik 8 évig voltak egymásba szerelmesek (jártak úgymond), de nem költöztek össze praktikus okokból. Ha összeköltöztek volna, lehet a kapcsolat fele eddig sem tartott volna, pedig ők szinte mindvégig azt hitték, hogy az igazira találtak egymásban.

Ez a "szemkikaparós" kijelentés egyszerűen semmi, szó szerint semmiképp se lehet értelmezni, mindössze arra akart rávilágítani vele, hogy sok lenne a vita, el kéne viselniük egymás rigolyáit stb. Hol itt a probléma?

2010. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
úgy én is éreztem már. imádtam a párom, de tudtam hogy ha összeköltöznénk kinyírnánk egymást. olyan volt a kapcsolatunk. "szenvedélyes":D magyarul rengeteget veszekedtünk, de utána jó volt a szex, és egyébként szerettem. De azt is tudtam hogy együtt lakni nem tudnánk, túl sok lenne a konfliktus.
2010. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért had javítsalak ki: hogy hétvégente a pároddal vagy közel sem jelenti azt, hogy együtt laktok.

Sok kapcsolat veszti el a varázsát a tényleges összeköltözésnél, amikor már rengeteg kötelessége van az embernek. Nem tudja mindig a jó oldalát mutatni. Látjuk a másikat nyúzottan, fáradtan mikor igazán szarul néz ki stb.

Lehet ezt akarjka elkerülni a rokonod.

2010. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!