Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ledöbbentem egy kijelentésen....

Ledöbbentem egy kijelentésen. Mit gondoltok erről a nőről?

Figyelt kérdés

Összefutottam egy távoli rokonommal egyik nap. Rég nem láttuk egymást kérdi mi újság velem? Mondom megvagyok, a párommal lakom de csak hétvégén (egyébként sajnos távkapcs.).

Kérdem Te? Erre azt mondja neki is van párja, 4 éve, de ha a párjával kéne lakjon eddig a "szemét kiszedte, kikaparta volna" :-S

Ez a harmónia, nem? Ezeknek az embereknek miért van kapcsolatuk? Miért vannak együtt a "párjaikkal"? Néha ledöbbenek az emberi hülyeség mennyire határtalan...

21-L


2010. okt. 14. 08:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
"A boldog együttélés kulcsa a különélés."
2010. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Na jó látom senki nem értette meg a kérdést...mindegy...

a csaj komolyan mondta. Szerintem a szerelem próbája az összeköltözés, ha nem működik ez akkor minek csinálni...mindegy lényegtelen kérdés volt végül is.


És oké, nem "lakom együtt" a párommal, írtam h csak hétvégén, nem azt, hogy együtt lakunk...lényegtelen ez is. De akkor se mondanék rá ilyet...:-S

mindegy

2010. okt. 14. 18:12
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha jól értelek, te most azt akartad elérni, hogy mindenki kezdje el szépen pocskondiázni az illetőt, és aki nem teszi, az hülye? Inkább te nem vagy normális, hogy mások életével foglalkozol. Ilyen sok a szabadidőd? Keress valami értelmetlen elfoglaltságot, és ne húzd fel magad az ilyeneken, mert ha túl sokat foglalkozol mások életével, előbb-utóbb rámegy az idegeidre, a szívedre... Mások életét akarod élni vagy a sajátodat? Ha a te párod lenne, akkor megérteném, hogy ennyit foglalkozol a kijelentésével, de így nem.
2010. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

és te miért foglalkozol ilyenekkel? miért töltöd a drága idődet?

Ja és nem nem kell pocskondiázni a másik nőt, lehet Magyarországon ez a természetes:):D elég is ennyi válasz megtudtam amit akartam...

ja és egész életemben mások életével leszek elfoglalva, szakmámból adódóan, tetszik, nem tetszik:D

2010. okt. 14. 22:48
 15/18 anonim ***** válasza:

"megvagyok, a párommal LAKOM de csak hétvégén"

Miről beszélsz, Te írtad.


Ez a harmónia, nem? Ezeknek az embereknek miért van kapcsolatuk? Miért vannak együtt a "párjaikkal"? Néha ledöbbenek az emberi hülyeség mennyire határtalan...


Ha így közelítjük meg akkor mondhatnánk a Te távkapcsolatodnak sincs túl sok értelme. Milyen kapcsolat az ahol alig találkoznak a felek? Gondolod akkor is annyira harmonikus lesz, ha nap mint nap látjátok egymást? Lehet akkor Ti is "kikaparnátok egymás szemét". Lehet nem laknak együtt "hivatalosan" de nap mint nap találkoznak. Akkor miért is komolyabb a Te "élettársi" kapcsolatod?

2010. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

MErt mi már éltünk együtt, csak jelenleg élünk külön , úgyhogy ne pampogj ha nem tudsz valamit:D szóval igen, több és szebb, harmonikusabb a kapcsolatunk egy ilyen kapcsolatnál.


CSak nem savanyú a szőlő és te is hasonlókat mondasz a kapcsolatodra? Gondolom te is kikaparnád a párod szemét, vagy már kikapartad. Mennyire jellemző...

És hidd el néha nehezebb fenntartani egy távkapcsolatot mint egy rendeset. Szóval, ne szólj szám...

2010. okt. 15. 18:20
 17/18 A kérdező kommentje:
a párommal lakom de CSAK hétvégén szerintem elég világos...
2010. okt. 15. 18:21
 18/18 A kérdező kommentje:
És igen a kapcsolatunk annyira harmonikus volt addig is míg MINDEN NAP találkoztunk, igen. Szóval NEM csak GONDOLOM, TUDOM:) na üdv
2010. okt. 15. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!