Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MA nagyon ledöbbentem az...

MA nagyon ledöbbentem az eseten. Ti ezt lenyelnétek? Mert én nem!

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy rég nem látott első unokatestvéremmel, akivel egy egyetemre járunk. Kiderült, hogy orvoshoz jár hetek óta. Egy ideig nem tudtam miért, nem is nagyon kérdeztem rá. Aztán elmesélte...a párjáéknál volt nem rég, a párjának az apja pedig részegre itta magát...mikor hazatért az "itatóból" hulla részegen, egy fejszével rohangált körbe a lakásban, hogy mindenkit, mindent szétver...a lány annyira megijedt, hogy a stressztől két hete össze van szorulva a légcsöve, azóta éjjelente nem tud aludni, nyugtatót szed.

Mondom neki, hogy ezt miért viseli el az egész család? Mire azt mondta, hogy azért mert az apuka el sem képzelem milyen rendes mikor nem iszik?! Hát nem tudom, engem ez nem érdekelne...lehet akármilyen szép, építhet házat, vihet nyaralni, de ha ez megtörténik az előbbiek mind-mind mit érnek?

Ér ennyit bárkinek is a kellemes a szép pár napig? És ha egyszer valakit eltalál a baltával...mi lesz? :-S akkor ébrednek meg?


2010. szept. 28. 19:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem kellene eltűrni.
2010. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Menekülnék onnan , aztán vagy velem tart a párom vagy nem.
2010. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
12%

Mivel én is poénos vagyok így fognám az adást. és kihívnám az öreget párbajozni amolyan korhű szokáshoz.

csak ti nők vagytok úgy beszarva 1kis bulitól.

18/F

2010. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom, nem voltak bezárva a házba.
2010. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
A családok ennél többet is képesek eltűrni, lenyelni. Az apa már valószínű, hogy betörte az anyukát, akinek már sem önbizalma, sem akarat ereje, sőt már szándéka sincs változtatni. Sajnos ezek az emberek nem ébrednek, tartós külső segítség nélkül. Itt a fizikai erőszak csak egy, ott van a lelki terror, ami megöli a családtagok lelkét. Ők pedig azt hiszik, hogy ezen nem lehet változtatni, mert úgysem lesz jobb.
2010. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
18F ez azért annyira nem vicces...itt nagyon komoly dolgokról van szó....
2010. szept. 28. 19:22
 7/27 anonim ***** válasza:
39%

18/F

Remélem összekerülsz a faterral! Akkor legyen nagy képed, ne itt a neten szájkaratézz!

2010. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

19:22


Igen valószínű, ez a baj. A legnagyobb baj az, hogy elfogadják így...

A családban pszichológus is van és ő sem tesz semmit:-S sajnos.

2010. szept. 28. 19:29
 9/27 anonim ***** válasza:
28%

persze, mert csak úgy el lehet menekülni otthonról, főleg ha nincs házad, pénzed...

a történet végtelenül egyszerű, osztom a 18/F véleményét, ki kell állni a faterral egy 1 v 1re és legyőzni. A kaszát javaslom, vagy mindkét kézbe egy-egy sarló.

2010. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt én sem nyelném le, ez az ember egy elmebeteg.
2010. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!