Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyát hogy...

Hogy vegyem rá anyát hogy engedjen gépezni?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem odaadni suliban az igazolást ezért egész suli évben csak hétvégén gépezhetek. Hogy vegyem rá anyát hogy engedje?
2010. szept. 28. 17:08
1 2
 11/18 anonim válasza:
Az, hogy elfelejtetted az igazolást odaadni, az nem egy ilyet súlyos bűn :)Majd viszed a következő ofő órán:D
2010. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elérni, hogy bízzon meg benned, kérd meg szépen, hogy engedje meg hadd gépezzhes, hogy ez nem akkora nagy bűn, hogy ezért ne gépezhess. Meg, hogy neked ez fontos ..ilyenek
2010. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én ezt nem is értem, ezért megbüntetni???Eszembe nem jutna..

Mit csinálnak veled, akkor ha 1 est kapsz???

2010. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vagy ha vmi tényleg nagy "bűnt" követsz el?
2010. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért az engedélye nélkül vehetsz levegőt, ugye?
2010. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

17:15

haha, te sose függtél senkitől... ki törölte a s*gged 1-2-3-4 éves korodban? a kezdetektől fogva bepelenkáztad magad, és főztél magadra?

most önálló háztartásod van, egyedül élsz, és dolgozol?

ne mondj már ilyen marhaságot, hogy te sose függtél senkitől.

egy gyerek sem születik úgy, hogy kibújik az anyjából, és megy a dolgára.

2010. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem engedi most sem...
2010. szept. 29. 16:52
 18/18 A kérdező kommentje:
Mindig kitűnő voltam és nem kaptam semmit, bezzeg a bátyámnak már 4,6-os átlagra vadonat új gépet adnak, én meg menjek a p***ába. 3 angol 3-as egymás után, 1 nap gépletiltás a bátyámnak nekem meg egész éves ezért…. Rohadtul igazságos!
2010. szept. 29. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!