Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, hogy a...

Szerintetek nem gáz, hogy a pasim 20. 000-ért vesz Hugo Boss pulóvert?

Figyelt kérdés
hozzáteszem nem vásárol túl sűrűn magának ruhát, de ha vesz, akkor csakis Tommy Hilfiger v most már Hugo Boss jöhet csak szóba...Ti mit szólnátok ehhez?
2010. szept. 28. 15:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy egynegyedes tulajdonos lehetnél?


Ezek szerint van pénzetek, a barátod jobb módú és több saját tőkét tudna beletenni a vásárlásba, mint Te?

2010. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
igen..de tartozna szüleinek jópár évig..nem ő vagyonos, a szülei azok
2010. szept. 28. 16:21
 33/35 anonim ***** válasza:
A 16.05-ösnek válaszolnék. Hogy néz ki, ha ő csakis márkás cuccokban jár, a vele együtt megjelenő barátnője pedig nem? Ez mindenkinek szemet szúr, lenézhetik. Az "egymáshoz öltözés" minimum elvárható két összetartozó ember esetében. Belőlem nem az irigység, hanem a józan ítélőképesség hozta ki ezt a véleményt.
2010. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Hát ha nem a te pénzedből veszi akkor nem szólnék semmit a helyedben. Az én férjem is ilyen amúgy, csak minőségi ruhát vesz magának. Én kimondottam örülök neki, hogy igényes és ad magára.
2010. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Egymáshoz öltözés a normál hétköznapokon?? Ezt nem csak bálokon meg fogadásokon szokás? Nekem ugyan most nincsen párom, de amikor volt, akkor sem volt sose téma, hogy az öltözékünk passzoljon egymáshoz. Az alkalomhoz és a helyhez igen, pl. dolgozni nem nagyestélyiben illetve szmokingban mentünk, bevásárolni nem szakadt melegítőben, kirándulni nem Armaniban. De engem konkrétan egyáltalán nem zavart volna, ha rajtam márkás cucc van, rajta meg kínai, ha az tiszta, egymáshoz illő darabokból áll és megfelel az alkalomnak.
2010. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!