Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, hogy a...

Szerintetek nem gáz, hogy a pasim 20. 000-ért vesz Hugo Boss pulóvert?

Figyelt kérdés
hozzáteszem nem vásárol túl sűrűn magának ruhát, de ha vesz, akkor csakis Tommy Hilfiger v most már Hugo Boss jöhet csak szóba...Ti mit szólnátok ehhez?
2010. szept. 28. 15:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
80%

Igen, két típusú ember szokott Boss és ehhez hasonló ruhát venni.

Az egyik, a gazdag, akinek ez normális napi kiadás és aki ilyen és ehhez hasonló ruhákban jár általában.

A másik az, aki nem tehetné meg vagy jól jönne másra is a pénz, de szeretné azt a látszatot kelteni, hogy neki van pénze és csak pár ruhadarabot vásárol.

Miért ne? Nyilván a Boss nem az utóbbi típusú vásárlóból él meg, de ez más téma:)

2010. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
75%
Nameg ugye azt se hagyjuk ki, hogy vannak emberek akik "rászorulnak" hogy megcsinálják a stílusukat, és vannak olyanok is akik önmaguktól megvalósítják a saját stílusukat!!
2010. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne gáz a Boss? Aki rendszeresen vásárol Bosst, megengedheti magának az Armanit is és a többit, ízlések és pofonok.
2010. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Ha telik neki rá, akkor miért ne? Igazából a férfiaknak általában jóval kevesebb ruhájuk van, mint a nőknek, na ha most az viszont jóval drágább, akkor kb. költségben ugyan úgy jön ki. Pl. nekem van kb. 25 ujjatlan felsőm, 10 rövidujjú, 15 hosszú ujjú (csak kb.-ra), de ha pasi lennék, gondolom lenne összesen 5-6 fölsőm (ingeket nem számítva), amik összességében árban ugyan annyiba lennének, mint az én ötven darab fölsőm, amik ugye nekem egyenként nem kerültek sokba, nem is annyira király minőségűek jobbára, viszont mivel ritkábban kerül sorra egy adott darab, nem is fontos, hogy annyira tartósak legyenek, mintha 4-5 naponta venném fel ugyan azt.
2010. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Azért ismerek olyan pasit, akinek annyi ruhája van vagy több is, mint egy nőnek:)
2010. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Barátom szerint ők "épphogy csak megélnek", de azért 2-3 havonta vesz pólókat, pulcsikat, cipőket, persze egyet se 10000 alatt.. Ő az ilyen márkás cuccokat szereti.. :/
2010. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
40%

"Szerintem márkamániás. Gondolom tőled is elvárja, hogy márkás cuccokban járj. Nem sokra mentek majd együtt, ha valamikor összekerültök."


Ez egy tipikusan irígy, rosszindulatú, besaanyodott hozzászólás volt.

Miből vontad le ezt a hosszútávú következtetést???????? Ha valaki szereti a márkás dolgokat, akkor biztos elvárja, hogy a barátnője is ilyen legyen? Ez óriási hülyeség!

De a másik mondatod még inkább baromság!! Nem sokra mennek, ha valamikor összekerülnek???? Miért????? Mert a pasi szereti a jó minőséget???????

Ekkora hülyeséget régen nem hallottam.

Hát én is szeretem a jó minőségű dolgokat, és meg is veszem, mert megtehetem, de ettől még a párom abban jár, amiben akar! A lényeg, hogy tiszta legyen, és igényes! Az nem egyenlő azzal, hogy drága is legyen! És ügyvéd vagyok, ő meg orvos! Nekem a kosztüm munkaruha, ő meg farmer-pólóban jár!!

Elég régen "összekerültünk", és elég sokra mentünk! Van két szép gyerekünk, és nagyon boldogok vagyunk! Függetlenül attól, hogy drága kosztümöt, vagy tescos pólót hordunk!

Bocs de totál kiakadtam!

2010. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Akkor probléma, ha pl Ti azért éltek a szüleidnél, mert ők ezzel segítenek abban, hogy mihamarabb önállósodjatok és esetleg ez miatt alig adtok a rezsibe, kajába.


Akkor is probléma, ha a közös jövő, célok tervezése csak a Te fejedben él, számára nem fontos és ezekre a drága holmikra csak Ő költ, Te viszont sokkal szegényesebben élsz, mert inkább spórolnál, vagy mert egész egyszerűen neked nem telik rá.


Ha ilyen a helyzet, akkor én bizony elgondolkoznék, hogy mi a közös bennünk és valóban összeillünk-e.

2010. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
:-)
2010. szept. 28. 16:11
 30/35 A kérdező kommentje:

szeretnénk lakást, de nem találjuk álmaink lakását, már másfél éve, nyáron lenne az esküvő....

túl drágát nem akarunk mert abban csak egynegyedes tulajdonos lehetnék

2010. szept. 28. 16:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!