Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, hogy a...

Szerintetek nem gáz, hogy a pasim 20. 000-ért vesz Hugo Boss pulóvert?

Figyelt kérdés
hozzáteszem nem vásárol túl sűrűn magának ruhát, de ha vesz, akkor csakis Tommy Hilfiger v most már Hugo Boss jöhet csak szóba...Ti mit szólnátok ehhez?
2010. szept. 28. 15:00
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
77%

Hát, ha csak ritkán vásárol akkor simán.


Én viszont csak olcsó ruhákat veszek, mert nagyon béna, ügyetlen vagyok, és tuti, hogy leeszem magam :D

2010. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy megengedheti-e magának, a te barátod.
2010. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

leárazva volt 20, amugy 37 lett volna...

ezek valóban tartós dolgok, móbár lehet h sznobság??

mondjuk nekem a 8000res pulcsijaim nem valami tartósak...

2010. szept. 28. 15:28
 14/35 anonim ***** válasza:
Szerintem márkamániás. Gondolom tőled is elvárja, hogy márkás cuccokban járj. Nem sokra mentek majd együtt, ha valamikor összekerültök.
2010. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyit keres.

Gáz, ha az anyáékkal él és 100 körüli fizetése van. Nem gáz, ha jó fizetése van, és nem érzi meg a pénztárcája.

Ha az én pasim ilyen ruhákat venne, tudnám, hogy valószínűleg megint játékgépezet és volt egy jó napja, mert 50 ezer forintos keresetből nem engedhetné meg magának. De szerencsére nem játszik.

De az egyik barátom folyton ilyen ruhákat vásárol, de neki saját lakása, autója és egy jó zsíros bankszámlája van. Egészségére.

2010. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

de abbol csak egy kettő van régről..

én nagyon meggondolom, hogy 5-6000 ért vegyek e pulcsit, mert nem kaeresek valami jól

2010. szept. 28. 15:31
 17/35 A kérdező kommentje:
az én szüleim házában lakunk még
2010. szept. 28. 15:31
 18/35 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül a legdrágább cuccokat venni,hogy valóban jó minőséget kapj,itt szerintem a márkáról és a kinézetről is szó lehet.Egy 8-ezres pulóver is készülhet jó anyagból,kevésbé ismert márkanéven.Ezen termékek áránál 70-80%-ban a márkanevet kell megfizetni,és talán attól gondoljátok tartósabbnak mert jobban vigyáztok rá,többre becsülitek,kevesebbet hordjátok,odafigyeltek arra,hogy miként mossátok ki:)
2010. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Mindenki arra költi amire akarja, még mindíg jobb mintha elinná vagy elgépezné vagy eldrogozná.

2010. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
33%

Mellesleg én ezeket nem tekintem csak "kínai márkáknak"

A márka az az Armaninál kezdődik.

2010. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!