Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, hogy a...

Szerintetek nem gáz, hogy a pasim 20. 000-ért vesz Hugo Boss pulóvert?

Figyelt kérdés
hozzáteszem nem vásárol túl sűrűn magának ruhát, de ha vesz, akkor csakis Tommy Hilfiger v most már Hugo Boss jöhet csak szóba...Ti mit szólnátok ehhez?
2010. szept. 28. 15:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%
A páromnak is van, mert megteheti, s mert szereti a puha, minőségi ruhát. Nem roskadozik a szekrény a ruháktól, nem vásárol naponta ilyet. Én megértem, mondhatni természetes. Én észre sem veszem.
2010. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%

Ha futja rá...miért ne?

Az a gáz, ha mondjuk emellett nem tud kaját sem venni.

Téged miért zavar?

2010. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
Az o penze. Azt vesz amit akar. Inkabb ruhara koltse, mint cigire, piara es nokre.
2010. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
Hát az attól függ mennyit keres.Ha jómodú akkor a simán belefér...
2010. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem a megélhetésünket veszélyezteti, szóval ha az a húszas nem feltétlen kell, akkor vegyen.
2010. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
64%

Miért lenne gáz? Ha megteheti, hogy márkás cuccokat vegyen, akkor simán vegye is meg, hiszen ezek minőségi holmik.

Egyfajta igényszintet is mutat, inkább örülnék neki, hogy ad magára. Meg ha nem sűrűn vásárol, akkor nem értem mi itt a gond.

2010. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne gáz? A saját pénzéből veszi? Ha igen, akkor nem értem, hogy mi a gond. Ha megkeresi az árát, akkor arra költi, amire akarja.

Az én pasim is ennyiért vesz pulóvert, meg 300ezerért öltönyt, meg 150ezerért cipőt. Amíg megkeresi az árát, és nem a családi kassza rovására teszi, addig semmi beleszólásom/beleszólásod.

Nem is értem, miért kéne mindenképpen olcsó bóvlit venni.

Ha viszont a te pénzedet költi, vagy te fizeted a számláitokat, ő meg drága cuccokra költi a pénzt, az megint más. De a kérdésed erre nem tért ki.

2010. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%
Ha neki ez nem drága, miért ne. Amúgy egy Boss pulcsi általában azért drágább, mint 20 ezer. Sajnos, a minőségi ruhák nagyon drágák, de ha valaki megteheti, nincs vele semmi baj.
2010. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%
Lehet olcsóbban jön ki félévente 2db 20ezres pulcsival, ami 2-3 évig hordhatóan néz ki, mint másik fél év alatt 5 db 2ezressel, amit egy félév múlva csak otthon mer felvenni...
2010. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg igenis gáz,inkább a barátnőjére költené azt a pénzt!:)
2010. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!