Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apaként hogyan reagálnátok ha...

Apaként hogyan reagálnátok ha a lányotok egy elvált, 20 évvel idősebb férfit mutatna be párjaként?

Figyelt kérdés

Lány: 21

Férfi: 42


Rendes ember, nem káros, dolgozik, normál polgári életet él. Tényleg csak annyi lenne ebben megbotránkoztató esetleg, hogy sokkal idősebb és hogy elvált, na meg van egy 12 éves fia.

Ha amúgy rendes, normális, szimpatikus a férfi, akkor apaként ez zavarna titeket?

Hozzátartozik a sztorihoz, hogy a lány még nem teljesen önálló felnőtt, mert egyetemista.


Én vagyok a lány. Még az sem biztos, hogy bemutatom egyébként, mert nagyon az elején tartunk, de ha bármi kisülne ebből, előbb-utóbb haza kéne vinnem. És haza is szeretném. Csak apától félek egy kicsit, hogy mit reagálna. Az eddigi, fiatalabb barátaimat is eléggé méregette.

Nektek probléma lenne apaként az, amit felsoroltam? Vagy ha amúgy oké a pasi, akkor nem zavarna? Külsőre egy 10-et letagadhatna.

Ha csak annyira akadna ki, mint az előző barátaimon az nem zavarna, sőt, arra számítok is, mert senki se volt neki szimpi. Csak félek, hogy ez meredekebb menet lesz ha odáig jutunk.


2022. okt. 17. 04:14
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer volt egy randim, velem egy idős kb 24 év körüli csaj lehetett, én is voltam kb 25 éves. A csaj furcsa volt egy kicsit, nem mutatott normális érdeklődést, neten ismerkedtünk. Nekem mindegy alapon jött el velem kávézni, meg moziba, meg sétálni. A randi után meg még annyit se mondott hogy köszi nem. Én mindenesetre korrekt módon elköszöntem tőle smsben. Éreztem hogy nem stimmel vele valami, de még annyi gerinc sem volt benne hogy leírja, elmondja hogy nem akar velem ismerkedni, csak úgy eltűnt két hét intenzív beszélgetés után. Aztán kiderült hogy egy 50+os kopasz csávóval akinek már volt 3 gyereke, virított vele egy képen és kirakták kapcsolatban. Ott tetszelgett a kiscsaj egy kardigánban :DDD Akkorát röhögtem. Na mondom, ez kell neked, érett nő vagy, gratulálok.
2022. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
73%

"Jo en meg 18.Es miert is nem szerencses az a ferfi? Vagy veled nem allnak szoba a fiatal nok:))?feltekeny vagy? Sztm nem lepne meg."


18 éves lány egy 30 éves férfihoz képest tudod micsoda? Nehogy már te oszd az észt a felnőtteknek a párkapcsolatról.

2022. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
93%

A lány még csak most kezdett el járni ezzel a férfival, ti meg rögtön össze akarjátok adni őket, meg gyereket vállalni :D

Még ő se tudja, hogy mi lesz belőle.

Nyilván ha ő szeretne gyereket, a férfi meg nem, akkor kereshet másik párt.

Mint ahogy bármilyen más kapcsolatban. Rengeteg azonos/hasonló korú sem ért egyet a gyerekvállalás kérdésében. Sokakat évekig csak húz meg szédít a másik fér (akár férfi, akár nő) és nem halad igazán semerre sem a kapcsolat. Ez nem életkortól függ.

Nagyon sok elvált nő és férfi is akar az új kapcsolatában is gyereket. Egyáltalán nem feltétlenül komolytalan az, aki már elvált. Mint ahogy aki még nem volt sose házas, azt nem azt jelenti, hogy tuti össze fog házasodni az aktuális párjával.

2022. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
76%
Én a válással kapcsolatban azon gondolkodtam el, épp tegnap jutott valahogy eszembe, hogy aki mondjuk 2-3 elválik, az minek házasodik? Ha úgyse gondolja komolyan. Egyszerűen érthetetlen, azt gondolom sokan csak divatból mennek férjhez, egyszer ismerkedtem egy nővel aki elvált, azt mondta hogy a fehér ruha miatt és a hangulat kedvéért ment hozzá a férfihez, nem szerelemből. ÉS hány ilyen ember van, ráadásul van aki gyereket is vállal és úgy válik el. Sokan nagyon felelőtlenek.
2022. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
87%

"Én a válással kapcsolatban azon gondolkodtam el, épp tegnap jutott valahogy eszembe, hogy aki mondjuk 2-3 elválik, az minek házasodik?"


Talán mert az emberi kapcsolatok és a körülmények változnak és nem kötelező egy lélekromboló szar kapcsolatban vegetálni. De gondolom te munkahelyet és lakást sem váltasz soha még akkor sem ha nem felel meg neked, inkább szenvedsz életed végéig.

2022. okt. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
16%

"18 eves lany egy 30 eves felnott ferfihoz kepest tudod micsoda"?

Na micsoda? Nem irhatom le a velemenyem? Esetleg en emiatt "kevesebb"vagyok,mert fiatalabb vagyok?? Tudod mennyire gaz az,h kor alapjan itelkezunk?? Nem akarjatok mar ezt kinoni? Igen.18 eves vagyok,es erett gondolkodasu(ezt a kornyezetemben levo emberek,es akikkel szot valtottam allitjak) Azert lenezni valakit,mert fiatal nagyon gaz.Tobb felelosseg van bennem,mint egyes "felnottekben".Ugy,hogy "kedves"valaszolo nem tudom ki vagy.De ezzel az egy valaszoddal leirtad magad milyen ember is vagy te.

2022. okt. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
11%
De ez tipikusan annak az ekes peldaja,h amikor a nagy,es erett felnott emberek nem tudnak mivel ervelni ezert szanalmasan bele allnak a korodba:))
2022. okt. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
8%
Használj már ékezetet, fájdalmas olvasni.
2022. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
0%
Most meg ebbe kotottel bele.Inkabb ez a fajdalmas:))na tobb idot nem pazarlok el rad az ertekes eletembol.
2022. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!