Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apaként hogyan reagálnátok ha...

Apaként hogyan reagálnátok ha a lányotok egy elvált, 20 évvel idősebb férfit mutatna be párjaként?

Figyelt kérdés

Lány: 21

Férfi: 42


Rendes ember, nem káros, dolgozik, normál polgári életet él. Tényleg csak annyi lenne ebben megbotránkoztató esetleg, hogy sokkal idősebb és hogy elvált, na meg van egy 12 éves fia.

Ha amúgy rendes, normális, szimpatikus a férfi, akkor apaként ez zavarna titeket?

Hozzátartozik a sztorihoz, hogy a lány még nem teljesen önálló felnőtt, mert egyetemista.


Én vagyok a lány. Még az sem biztos, hogy bemutatom egyébként, mert nagyon az elején tartunk, de ha bármi kisülne ebből, előbb-utóbb haza kéne vinnem. És haza is szeretném. Csak apától félek egy kicsit, hogy mit reagálna. Az eddigi, fiatalabb barátaimat is eléggé méregette.

Nektek probléma lenne apaként az, amit felsoroltam? Vagy ha amúgy oké a pasi, akkor nem zavarna? Külsőre egy 10-et letagadhatna.

Ha csak annyira akadna ki, mint az előző barátaimon az nem zavarna, sőt, arra számítok is, mert senki se volt neki szimpi. Csak félek, hogy ez meredekebb menet lesz ha odáig jutunk.


2022. okt. 17. 04:14
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ilyen és olyan válaszokat is.

Nem vagyok apakomplexusos, tudom, ezt kijelenteni könnyű, de a velem egyidős párjaimmal is boldog voltam, nem éreztem ilyen hiányt náluk sem. Általában azért lett vége, mert megcsaltak, vagy más nem klappolt, de nem a kor.

Mikor megismertem; meg elkezdtem vele dumálni max 10-15 évvel saccoltam volna idősebbnek nálam.

Mi a koncepció? Még nem tudom. Ti tudjátok egy kapcsolat elején azonnal, hogy ő lesz életetek párja, vagy sem?

Nem hiszem, max érzitek, aztán vagy bejön, vagy nem.

2022. okt. 17. 16:37
 42/59 anonim ***** válasza:
89%
Én 46 éves vagyok, "kiválasztott" magának egy 24 éves lány. De nem akarok vele kapcsolatot, a szülei is csak pár évvel idősebbek nálam, én érezném hülyén magam.
2022. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
31%
Kiválasztott egy 24 éves lány :D Mi ez valami vetélkedő?
2022. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
22%
Inkabb erezned magad szerencsesnek,h egy fiatal lany szoba allt veled.Jajj,te szegeny ..meg kivalasztott😃mindjart megsajnallak.
2022. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
28%
Szerencsésnek? :D Jó vicc.
2022. okt. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
81%
42:végre egy normális felfogású férfi, aki előre gondolkodik!
2022. okt. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
0%

Elvált csávó?

Az év vicce! :D


Golddigger szagot érzek.

2022. okt. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
61%

Egy idős és elvált csávó, akinek már gyereke is van, az nemigen fog újra nősülni + gyereket vállalni, szóval én nem terveznék vele hosszú távra és az ilyenek már csak kufircolni akarnak, ezért kell a friss pipihusi. Kapuzárás előtti pánik, meg bizonyítás, hogy ő még így is kelendő és felvágás a haverok meg az ex előtt.


Szerintem időpazarlás és a legszebb éveidet ajándékozod neki.


Megéri neked?


Mit kapsz cserébe olyat, ami miatt feláldozható vagy?


Mennyire nagy a szerelem, a tisztelet, az összhang közöttetek?


Milyen sokat szoktatok nevetni együtt?


Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak és ha minden szuper, akkor nem kell foglalkozni mások véleményével.

2022. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
77%

Én ismerek egy csajt, ott hasonló a szitu és már több, mint 10 éve együtt vannak.


A pasas azóta sem vette el, a csaj mindent megcsinál neki + a pasas gyerekének. A pasi éli világát, mindenben az van, amit ő diktál, a csaj meg szépen lassan elsorvad mellette, ahogy telnek az évek és nem tud kilépni a kapcsolatból, mert már olyan szinten uralja a párja, hogy se önbizalma, se önbecsülése. Nem tűnik boldognak, de beleragadt. Szerintem jobbat érdemelt volna, csak az is elhitte, hogy ez a szerelem, meg hogy nincs más....

2022. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
79%
Én is olyan nőt ismerek aki bent ragadt és a férfi gyerekét nevelgeti, de a férfi tőle már nem akar. Elég szar lehet hogy szép fiatal évek oda és sose lehet saját gyereke mert a férfi leszarja az ő részéről már van
2022. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!