Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne saját gyermeke?...

Lehetne saját gyermeke? (bővebben lennt. )

Figyelt kérdés
Ma felmerült bennem a kérdés annyi olvasás után valyon megtenném-e ezt? Ha kiderülne, hogy nem lehet gyermeked, akár nő vagy vagy férfi, van egy párod, akivel családot terveztek, köztük babát is, engednéd, hogy más úton, de vérszerinti gyermeke lehessen, akit együtt neveltek fel? Nőknél értem ezt: Fogadnátok bér anyát, aki mesterséges megtermékenyítéssel világra hozná a férjed/párod gyermeket? Vagy férfiaknál ugyan úgy mesterségesen bele mennél-e abba, hogy a feleséged más gyermekét hordja ki? Én azt hiszem megtenném. Elvégre ha közösen neveljük fel nem a vér rokonság számít igazán, de azért mert nekem nem lehet, nem fosztanám meg a párom ettől. Nem érezném kevésbé a gyermek anyjának magam. Ti hogy döntenétek?
2010. szept. 27. 13:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
14:11 és a legjobb kapcsolat is rámehet arra, ha az egyik fél nem tudja lelkileg elfogadni, feldolgozni, hogy a gyerek valaki másé ÉS a párjáé.
2010. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolom. Szerintem is joga van az első pillanattól az apjának lenni, vagy épp a nőnek az anyjának. Nem venném el ezt a páromtól és képes lennék megtenni érte. Az sem lenne jobb ha annyira szeretne saját gyermeket, hogy megcsal, esetleg más nő megadja neki amit én nem tudnék. Sok kapcsolat problémája a gyermek vállalás, szerintem ez egy reális megoldás. Béranya én sem lennék, ez azoknak való akiknek van ehhez "gyomruk" avgy a pénz ennyire motiválja őket.
2010. szept. 27. 14:16
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem 24 óra kellene heti 7 napon. De még is nyomon követhethető. Nézd, Te nem tennéd meg, ez Te vagy. Mindenkinek joga van saját véleményhez, döntéshez. Te így látod, én másképp. :)
2010. szept. 27. 14:18
 14/31 anonim ***** válasza:
Mi inkább örökbe fogadnánk.
2010. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Én akkor már inkább az örökbefogadást választanám.
2010. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolatra sok minden rámehet, de igen, ez emberfüggő. Nem elítélendő és lehurrogandó az, aki másképp gondolja.
2010. szept. 27. 14:20
 17/31 anonim ***** válasza:
Legjobb barátainkak 3 gyereke van, mindhárom idegen donortól, mert a fiúnak öröklődő betegsége van. A gyerekek már iskolások, és boldog családi életet élnek.
2010. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
44%

Megkérdezhetem,hogy szültél már?

Mert ha nem akkor elmondom neked,hogy nem mindig jó érzés terhesnek lenni,sőt a legtöbb anyuka csak utólag mondja,hogy csodás érzés..Mert nem az..Főleg amikor jönnek a tünetek,gondok..

Amikor állandó hányinger vagy pisilési kényszered van hónapokon keresztül.Amikor végre örülsz,hogy elmúltak akkor jön a gyomorégés hónapokon át,és avval vigasztalnak,hogy tuti biztos hajas babád lesz ezért ég a beled..Amikor már megint vérvételre kell menned..Amikor mész ultrahangra és már órák óta vársz lassan sírni van kedved mert tele van a hólyagod,de nem üríthetted..Amikor bevizesedik a lábad,vagy a vége felé annyira nehéz a "kis csomag",hogy mozdulni sem tudsz..amikor alig várod,hogy vége legyen a szülésnek,mert iszonyúan fáj.Szóval higgy nekem a terhesség több gonddal jár mint örömmel..Bár azt is hozzá kell tennem,hogy mindent elfelejt az ember amikor a kezébe adják a fiát/lányát...és csak ekkor mondja,hogy megérte..

Én szültem..Ha újra kezdeném,a terhességet kihagynám,és egyből szülni mennék...

Gondolom ezért sincs béranyaság sem itt,mert a nem lenne jogilag helyes..Sok olyan külföldi történetet olvastam ahol a béranya visszalépett,és megtartotta a babát..

De a többire is azt mondanám,hogy nem vállalnék más férfi spermájától gyereket,ahogy Nem mennék bele abba se,hogy más nő hordja ki a férjem gyerekét..Akkor inkább az örökbefogadás..

2010. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
ez nem rólam szól. Szerintem annyit leírnod, hogy örökbefogadnál és nem a saját terhességed problémáit részletezted volna, épp elég lett volna. :) Egyik ismerősöm most szült, két hónapja. A vége felé megszenvedett, de most is az állítja nem hagyta volna ki azt a 9 hónapot. De a téma nem a terhességi bajok és a kihagytad volna-e a terhességet. Hanem az, és akkor a kedvedért ismét kiemelem: Megtennéd-e ezt a párodért. Megértem, hogy nem szülnél mástól, nem mennél bele ilyen dologba. Azt is felfogtam, hogy a párodnak sem engednéd. Nem értem akkor miért akarod ezt a dolgot úgy beállítani, mintha valami egetverő bűnt írtam volna le?
2010. szept. 27. 14:36
 20/31 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a kérdés
2010. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!