Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vársz el a gyerekedtől? A...

Mit vársz el a gyerekedtől? A házimunkától kezdve a pár választásig! és persze kort/nemet aztán leírom miért kérdeztem

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 12:11
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem szűz!!Volt egy 3éves kapcsolata!Ez egyértelű számomra, sőt tudom is!!

De azért nem kell még itt aludjon a fiú vagy ő ott!Majd ha eljön az idő vagy 10hónap múlva!

2010. szept. 27. 13:44
 12/35 anonim ***** válasza:

A kommentedhez: szerintem nem vészes a lány, így is többet segít, mint sok vele egykorú, és más még ennyit se tud főzni. Taníts meg neki más ételeket is, én magamtól pl.nem mertem nekiállni húst sütni.

Az lehet, hogy a 3 éves kapcsolatát nem engedted ott aludni, de akkor még nem is volt 18 éves. Most már idősebb, ebben a korban szerintem megengedhetnéd. Nem biztos egyébként, hogy az együtt alvásból rögtön szex lesz,nem minden pár sieti el a dolgokat. Ha meg annyira akarnak szexelni, úgyis fognak máshol.

2010. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
73%
Ha tudod is, hogy szexelnek, akkor végképp nem értem, miért nem alhat ott a fiú. Nem képmutatás ez (bocs) - "tudom, csak ne lássam, mert úgy túl nyilvánvaló"?
2010. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
69%
10 hónap múlva aludjon együtt ez hülyeség már bocsi én 16 évesen hazavihettem már az aktuális párom és szüleim értelmiségiek,ugy voltak vele hogy inkább a szobában,mint motelban vagy a parkban padon,autóban liftben,kreatívak az emberek a lányod mondjuk vagy hazudik h bnőjénél alszik azt még se,vagy előbb utobb elkezd költözést fontolgatni megpróbál átverni és költözni ahogy tud,ne igy üldözd el h irigy vagy a boldogságára.
2010. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
70%
28N
2010. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Félreértettetek!!!

Nem zavar hogy boldog sőt boldog vagyok!

2010. szept. 27. 13:56
 17/35 anonim ***** válasza:
visszatérve engedd neki,hogy ott aludjon a párja!10 hónap múlva?azaz 1 éve lesznek akkor együtt mikor először együtt alszanak?ráadásul 19 évesen akkor már?úgyis megoldják máshol ha attól félsz!! vagy miért nem engeded?szabad tudom hány éves anyuka vagy?
2010. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
35%
Ja nagyon boldog lehetsz ha azt akarod várjon még tiz hónapig az együtt alvással az együtt alvás nem csak szexről szól,hanem hogy akit szeretsz hallod szuszogni melleted és reggel arra kelsz hogy ott fekszik melleted és ez megnyugtat,Lányod 18 éves felnőtt szerintem ha igy folytatod pakol és megy egy lukba de legalább azzal lehet akit szeret,hazugságok nélkül.És 18 év után nem kötlezi a rendőrség se arra hogy menjen haza,mert jogilag felnőtt.Szerintem hagyd élni,és ne keserítsd meg,mert majd feléd se néz.
2010. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
35%

A saját gyerekemtől amit elvárok, illetve el fogom várn:

vegye ki a részét a házimunkából, pl. a saját dolgait tartsa rendben, ha ő ér haza hamarabb, akkor mosogasson el, stb. ilyen dolgok

tanuljon úgy, ahogy a képességeiből kitelik, kérjen segítséget, ha gondja van

ne titkolózzon.

Mást ezen kívül nem nagyon. Igaz, fiam van, nem lányom, és még kicsi.


Azt írtad, hogy a lányod kevés dolgot tud főzni. De hát nem neked kellett volna rá megtanítanod? Én a fiamat szeretném majd megtanítani minden félét főzni, mert ez egy fiúnak is hasznos, nem érzem, hogy ez csak női munka lenne.

Ha lányom lenne, én megengedném, hogy nálunk aludjon a barátja, pláne, hogy már két hónapja járnak. Az azért nem egy ilyen pár napja összejöttünk dolog. Végül is már felnőttnek számít, az ő életéért már ő a felelős, én csak tanácsot adhatnék a felnőtt korú gyerekemnek. Persze ha vendéget fogad egy olyan lakásban, ahol nem csak ő él, ott be kell tartani bizonyos szabályokat, de amíg ezzel másokat nem zavar, én nem tiltanám.

2010. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Jó de a legnagyobb baj hogy hogy nem rég költöztünk ide, itt nincs fürdőszoba, nincs elég hely!

Egy konyha az egyik oldalán a lány szobája a másik oldalról a mi szobánk nyílik!

Na meg egy nyári konyha!

Ez azért elég picike!

:)

2010. szept. 27. 14:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!