Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az a dolog, ami...

Mi lenne az a dolog, ami miatt elfordulnál a gyerekedtől?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy meleg/leszbikus, csaló, bűnöző, , pedofil, állatkínzó, tanulási nehézségei vannak stb. A meleg/leszbikust persze nem egy lapra teszem pl. a pedofillal, az egy teljesen külön kategória, csak azt is megkérdezném. Az általam felsoroltaknak nincs közük egymáshoz, véletlenszerűen soroltam fel őket. Bármit írhattok, teljesen más dolgokat is.
2010. nov. 2. 15:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Nincs olyan.Bármit tesz/tenne az én gyerekem marad.
2010. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Olyat nem tudnék leírni.
2010. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Talán, ha pedofil, vagy bántja a gyermekét/feleségét. De ilyen sosem lesz.
2010. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos, hogy sokáig nem állnék vele szóba ha állatokat kínozna. Számomra az az egyik legundorítóbb dolog.
2010. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Bármit tesz a gyerekem marad és szeretni fogom
2010. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon rossz lenne ha ilyen lenne vagy ilyeneket tenne,kikészülnék,de attól még szeretném, és támogatnám,akkor is ha esetleg bűnt követne el.De remélem ilyen sosem lesz:)
2010. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%
Semmi! Minden esetben inkább segíteni kell nekik.
2010. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ez fura, engem pl. biztos kitagadnának, ha gyilkos lennék vagy ha bűnöző.
2010. nov. 2. 15:58
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
A legkevésbé az zavarna, ha meleg lenne. Ha pedofil lenne, akkor addig, amígnem bánt gyerekeket, tehát magában tartja a késztetéseit ugyanúgy elfogadnám, ha nem, akkor...nem tudom, akkor is az én gyerekem maradna, de nagyon szomorú lennék. Ha állatot kínozna, akkor inkább magamba néznék, hogy mit rontottunk el a nevelését illetően...Ha csalna, bűnözne, ugyanígy. Tanulási nehézségeket ilyenkontextusban értelmezni sem tudom, nem hiszem el, hogy valaki ilyen miatt elfordulna. Egyéb, ami eszembe jut... Nos, nem tudok olyan dolgot mondani, ami miatt megtagadnám őt!
2010. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
54%
Sosem fordulnék el tőle, segíteném mindenben, és biztosítanám róla, hogy szeretem.
2010. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!