Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az a dolog, ami...

Mi lenne az a dolog, ami miatt elfordulnál a gyerekedtől?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy meleg/leszbikus, csaló, bűnöző, , pedofil, állatkínzó, tanulási nehézségei vannak stb. A meleg/leszbikust persze nem egy lapra teszem pl. a pedofillal, az egy teljesen külön kategória, csak azt is megkérdezném. Az általam felsoroltaknak nincs közük egymáshoz, véletlenszerűen soroltam fel őket. Bármit írhattok, teljesen más dolgokat is.
2010. nov. 2. 15:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:08


Tökéletesen igazad van. Vannak kisebb bűnök, olyanok akimekt idővel meg lehet bocsátani, de biztos vannak olyanok amiket nem, vagy csak nagyon nagyon nehezen. Nekem ne mondja senki, hogy ha az életére törne a saját gyermeke, utánna ugyanúgy tudna ránézni. Mindenkinél vannak dolgok amik következtében eltörik benne valami és már sose lesz olyan mint előtte.

2010. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem létezhet olyan dolog!

Képzeld el, hogy egy ember megöl valakit és megy az anyjához, hogy elmondja mi történt...az anya feljelentené a rendőrségen vagy segítene elásni a hullát?

Ha valakinek gyermeke születik onnantól nincs más út, mint mellette állni mindenen át!

2010. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha ténylegesen tehet is róla a gyerek, hogy rossz irányba ment el, tehát nem (csak) betegségről van szó, akkor a világ ugyanúgy a szülőre is rossz szemmel fog nézni mindezek után. Úgyhogy azáltal, hogy megtagadja, magát is megtagadhatja egyúttal, mivel sokkal inkább magával kellene szembenéznie, hogy a legjobb jószándék mellett mégis hol is ronthatta el ennyire a nevelését.
2010. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
Nincs olyan. A gyerekem. Nem fordulhatok el tőle. Bárki más megteheti, én nem, tegyen bármit is. Nyilván a szívem szakadna meg, ha gyilkolna, pedofil lenne, de attól még a gyerekem. Nem forduklhatok el tőle. Soha.
2010. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem néhány félre értelmezték a kérdést. Nem arról van szó, hogy UGYANÚGY nagyon szeretném-e, ha embert ölne stb., hanem, hogy elfordulnék-e tőle. A kettő közel sem ugyanaz. Elfordulni számomra annyit tesz, hogy nem vagyok rá kíváncsi, nem hallgatom meg, ha mondani akar valamit, ha szembe jön az utcán átmegyek a túloldalra, levegőnek nézem, ha megkérdezik van-e gyerekem, azt mondom nincsen.

Na ilyet nem tudok elképzelni! Ha pl. embert ölne is...azért legalább küldenék neki csomagot havonta...

2010. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

ma 16:17:


nem értek veled egyet. nekem még nincs gyerekem, de ezen már én is sokat gondolkodtam. mi lenne, ha bevallaná a gyerek, hogy mit csinált. gyilkolt! ok, de miért? ha önvédelemből, akkor TALÁN segítenék... de akkor is az lenne az első dolog, hogy megpróbálnám rábeszélni, hogy menjen a rendőrségre. ha élvezetből és tudnám, hogy mások élete is veszélyben van? szerintem feladnám, de ne úgy képzeld el, hogy azonnal futnék a rendőrségre. napokig zokognék, a szívem megszakadna, de nehezebben néznék bele egy másik szülő szemébe, mikor meg tudtam volna akadályozni. és lehet, hogy a gyerekem többet nem beszélne velem, de akkor is ez lenne a helyes. de ismétlem, a szívem megszakadna. de attól még látogatnám, próbálnék lelkileg segíteni, és megértetni, hogy nem neki akartam ártani, hanem másokat megvédeni.

2010. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Így, hogy ez csak egy elméleti kérdés, (és a kislányom békésen szunyókál a szobájában) kapásból válaszolnám én is, hogy nincs olyan dolog, ami miatt elfordulnék tőle. De ha ott kopogna a küszöbömön az adott szituáció, nem biztos, hogy nem fordulnék-e el tőle. Lehet, hogy nem fordulnék el, de hogy a lelkem, és az anyaságom belehalna, abban biztos vagyok.
2010. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem a szülőanyját ütlegelné, simán kidobnám itthonról és soha többet nem állnék vele szóba.
2010. nov. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!