Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az a dolog, ami...

Mi lenne az a dolog, ami miatt elfordulnál a gyerekedtől?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy meleg/leszbikus, csaló, bűnöző, , pedofil, állatkínzó, tanulási nehézségei vannak stb. A meleg/leszbikust persze nem egy lapra teszem pl. a pedofillal, az egy teljesen külön kategória, csak azt is megkérdezném. Az általam felsoroltaknak nincs közük egymáshoz, véletlenszerűen soroltam fel őket. Bármit írhattok, teljesen más dolgokat is.
2010. nov. 2. 15:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
51%
Hidd el, hogy nem tagadnának ki. Csak idő kellene nekik, amíg megemésztik a dolgokat, leülepszik és el tudják fogadni a helyzetet. Persze lehet, hogy a viszonyotok többé már nem lenne ugyanolyan, mint előtte volt.
2010. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
82%

azért képzeld már el, hogy pedofil a gyereked neadjIsten (a pedofiloknak is van anyjuk, ugye), vagy pszichopata gyilkos... nem mondanám rá hogy mama pici fia, üngyürbüngyürkém én így is szeretlek :-o


akkor sem, ha ezek mentális betegségek... meg kéne kérdezni valakit, akinek pedofil a gyereke, bár sok pszichésen beteg ember mentálisan retardált (vagy épp semmilyen) családból jön...

2010. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
11%
Na sziasztok!
2010. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem mondaná rá sneki, hogy üntyürű prüntyürű mama pici fia....Sőt, biztos a kapcsolatom megváltozna vele, és lehet, hogy nem lenne olyan, mint régen, soha többé. De nem fordulnék el tőle, nem tagadnám ki...Tudod, a szeretetnek, elfogadásnak vannak "árnyalatai" is...
2010. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%

Ez nehéz kérdés. Természetesen szeretném hiszen az én gyermekem de hogy hogyan tudnék a szemébe nézni, nem tudom- furcsa kérdés-. Nem is lehet rá válaszolni szerintem csak annak aki megtapasztalta.

Hiszen így hogy nem tudjuk milyen Lenne ha pl gyilkos lenne, olyan mintha vakként akarnánk beszélgetni a színekről-.

2010. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ha ő is elfordulna tőlem. Akárki, akármit csinál, ha a segítségemet kérné, azonnal segítenék.
2010. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
68%

Azért megnézném, hogy egyes hozzászólók, hogy reagálnának ha pl. a gyerekük kislányokat, kisfiúkat erőszakolna meg, vagy sorozatgyilkos lenne. Esetleg egy olyan emberrel végez, akiket ti is ismertetek és szerettétek.


Ne mondjátok már, hogy ennek ellenére nem változna semmi és mindenben támogatnátok. Ugyanmár...Itt könnyű azt állítani, hogy ugyanúgy szeretném és segíteném, de a valóság gyakran más.

2010. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ez egy elég érdekes dolog jól el lehet rajta vitatkozni,mert tudod sokszor a gyermek nem is hibás,mégis bántják a bunkó paraszt szülei,vagy fel sem nevelik.Embere válogatja,aki jó ember és jó szülö az megbocsájt mindent,még ha nem is felejti el akkor is.De viszont ott is ott van az hogy a jó szülönek általában nem lesz gonosz vagy gyilkos a gyereke.Ez azzal történik megg nayrészben aki már eleve ugy nevelkedett!
2010. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
A kérdés az,hogy elfordulnék e tőle.Nem az,hogy ugyan úgy szeretném e.Akettő nem ugyan az!
2010. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezetből vagy haszonvágyból gyilkolna, kegyetlenül, valószínűleg nem tudnám megemészteni.
2010. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!