Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az osztályommal?...

Mit tegyek az osztályommal? Már nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Ez a 4.év,hál istennek az utolsó.18 éves lány vagyok.Egy 50 km-re lévő városba járok gimnáziumba.Már 9.be kezdődtek a problémák,már akkor is kívül állónak éreztem magam.Teljesen más vagyok,mint a lány osztálytársaim.Ők annyira stréberek,hogy az már nem emberi,szóval mindig arról beszélnek hogy jajj ezt így meg úgy megtanultam,meg mindig csak az iskoláról tudnak beszélni,mintha arról szólna az egész életük.(közbe meg rossz tanulók).Ha hétvégén elmennek iszogatni,következő héten csak azt hallgatom,hogy ők hogy berugtak stb....Rosszul vagyok attól,hogyha reggel bejönnek,nyafogós hangon megszólalnak hogy "sziasztok",nyávognak össze vissza.Aztán jön a 3 puszi,amitől a hideg kiráz.Én sokat lógok,de jó tanuló vagyok.Anyu úgy van vele,hogy inkább mondjam el,hogy nem akarok iskolába menni,és maradjak otthon,minthogy azt mondom hogy suliba megyek,és vhol máshol kötök ki.Na mikor ezt megtudták,akkor én vtam egy hétig a téma,hogy hogy lehetek ilyen,hogy nem megyek be suliba.Nem tudom ez őket miért zavarja.Szoktam velük beszélgetni,meg ők is odajönnek hozzám,de órán festik magukat,és ettől rosszul vagyok.Már a nyávogós beszédből és a hangos plázacicás nevetésből annyira elegem van,hogy már a szünetbe is mp3-at hallgatok.Nem tudom hogy fogom elviselni ezt az évet(hál istennek utolsó:)).


Ti mit gondoltok erről?Nem éreztétek soha magatokat kívülállónak?


2010. szept. 27. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14 02 nem vagyok fiatal 28 vagyok és fiatalokkal foglalkokzom.És hidd el néha több életképesség van bennük mint felnőtt társaimban,Amúgy én helyébe nem illezskdnék be olyan emberek közé akik felszinesek és isznak mint a gödény,persze van aki igen nehogy kilógjon a sorból,és kiközösítsék,érdkes engem sose közösítettek ki pedig nem vagyok egyszerű eset,sem beileszkedős a felszines társadalmi rétegbe. Szóval nem kell ahoz beállni a sorba a sok hülye közé és hülyét játszani,hogy elfogdjanak keress olyanokat akik hasonlóak,értelmes az értelmessel barátkozik.
2010. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amúgy sajnos tapasztalom iskolákban hogy az ilyen felszines plazamócsingók iszákos tiniribik kiközösítik a normális értékrendű osztálytársaikat akik tovább látnak a mükörömnél és a pasik strigulázásánál,szánalomland.
2010. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

de, énis picit kívülállónak érzem magam:) de igazából én már azért nem is keresem a társaságukat mert olyan kétszínűek, és nem szeretném ha még többet pletykálnának. úgyhogy énis ezen a beszélgetünk, de semmi komolyabb szinten vagyok:) a lányokkal.. :) fiúkkal mindig jobban kijöttem, szóval azért itt sem unatkozok szünetekben, van kivel alufóliagalacsinokat dobálni:) de ha gondolod írhatsz privit és beszélhetnénk, nálatok mik vannak..:)

18/l

2010. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én se tizenéves vagyok, és megnyugtatlak, a te tanácsoddal se lesz jobb vagy könnyebb az élete. Egyáltalán hogy lehet beilleszkedni olyanok közé, akik teljesen az én értékrendemmel ellentétesek? Max úgy, hogy te is kezdesz olyanná válni. És miről lehet velük beszélni? Műkörömről, hogy tapizta le őket 82 srác a dizsiben, stb. Ez saját magad megerőszakolása kb.

Nagyon nagy baromság, hogy próbálj beilleszkedni és kb add fel magad. Ez a könnyebb út.

Egy munkahelyen se kell beilleszkedni és elfogadni a másikat, elég arra koncentrálni, hogy munkatársak vagytok, és egyikőtök ezt csinálja a munkában, másikótok meg azt és senkit nem érdekel, hogy valaki pics@, valaki fiús bőrdzsekis, stb..

Ha én feladtam volna magam meg a véleményem kamaszkoromban, akkor most nem lennék ezen a pályán.

Kritikusnak kell lenni és nem elfogadni azt, ami sz@r.

2010. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért tart itt az orsazág mert az átlag polgár sajnos elfogadja a sok szart,mert nem lát tovább,és beáll a sorba és megy a többi után ez a paraszt vakitás.
2010. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

07:49-es! Nem is azt tanácsolta, hogy illeszkedjen be, hanem hogy ne tegye magának még sz@rabbá a helyzetet azzal, hogy ezeken rágódik. Nem azt mondta, hogy hasonuljon meg a kérdező, hanem hogy fogadja el őket olyannak, amilyenek.

Miért zavarja a 3 puszi? Ívben tojtam le én is annak idején az ilyesmit. Az iskoláról szól az életük - még jó, érettségi előtt állnak. Őket meg ez a nagy flegmaság idegesítheti... és akkor mi van?

2010. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!