Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a nővérem...

Mit tegyek, ha a nővérem ingyen cselédnek néz, és lassan már én nevelem a gyerekeit? 16 vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves unokahúgom és egy 5 hónapos unokaöcsém, márciusban született. Az unokahúgomat is sokszor bízta rám már a kezdetektől fogva. Pechemre a közelben vettek házat, egy utca választ el bennünket.

Állandóan áthozza őket, főleg hétvégén. Boltba megy, postára megy, bemegy a városba, stb. és nem akarja a két gyereket vinni.


Havonta egyszer még beleférne, hogy én vigyázok rájuk, de hetente többször már sok. Lassan én nevelem őket. És akkor a harmadik már a hasában van.

17 leszek, még szüleimmel lakok, és egy jó darabig még itt is fogok lakni. Ha nem vigyázok rájuk vagy szóvá teszem, hogy megint idehozta őket, akkor alám tesz anyuéknál és nem mehetek sehova, vagy elveszik a telefonomat.


2022. szept. 17. 16:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
De a #27-es ma írta válasznak a könyvtárat, csupán ezért írtam. Tudom, megragadtam a lényeget....
2022. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

#31, bocsánat, arra nem figyeltem. Tudom, miért nem olvastam el a hozzászólásokat..

Peace :)

2022. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!