Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működhetne az, hogy "én...

Hogy működhetne az, hogy "én jóba vagyok azzal, akivel te egy asztalhoz se ülnél, annyira utálod" esete egy mozaikban?

Figyelt kérdés

Férjem megcsalt egy közeli ismerősömmel (gyerekkori legjobb barátnőm, sokat segítettem rajta), most váló félben vagyunk. Férjemmel a gyerekek miatt megpróbálunk együtt dolgozni, de a harag iránta sem enyhült még.


Anyósommal, sógornőimmel heti szinten tartom a kapcsolatot telefonon. Viszont ők jóban vannak az új nővel, már teljesen befogadták. Idősebbik sógornőm nem tagadja, hogy nagyon jóban van az új nővel, facebbokra, instára teszik ki a közös képeket. Fiatalabbik sógornőm viszont instagrammon és facebookon beállította azt, hogy ne lássam azokat a bejegyzéseket, amiken közösen vannak rajta. Ami szerintem undorító húzás, mert nagyjából ő is sejti, hogy ezeket a képeket közös ismerőseink úgy is elküldik nekem, másrészt meg ha jóban vannak, vállalja fel.


Az a baj, hogy bármennyire akarok jóba lenni azokkal a rokonokkal, barátokkal, akik azt a nőt kedvelik, szeretik, egyszerűen nem tudom függetleníteni a nőt tőlük. Már feszélyez a beszélgetésben, ha tudom, hogy együtt beültek kávézni, vagy a nőt is meghívták a szülinapi bulikra.


2022. szept. 16. 09:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
74%
29# Áruld már el, hogy miben "jobb" az új nő, miben kevésbé vétkes a férjnél?
2022. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
28%

31: nem azt mondom, hogy jobb. Baratot elarulni is nagyon gaz. De elmeletileg az ember a sajat hazastarsaban bizik a legjobban, bele szerelmes, ezert tole sokkal rosszabbul esik a megcsalas. O fogadott neki huseget.

Sehol nem irtam, hogy az uj no erkolcsos, de az ellen, hogy a kerdezo hamarosan exferjenek csaladja kedveli ot, nem sokat lehet tenni. Vagy jol osszeveszik veluk a kerdezo, kiosztja oket, vagy ignoral mindenkit. Epp ezert tartom azt, hogy szamomra idegen lenne valas utan bratyizni az ex csaladjaval, mert nem befolyasolhatjuk, kit kedveljenek, ha rosszul esik nekunk ha nem, hogy az uj no fele is megprobalnak nyitni.

2022. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván anyósodnak a gyereke, a sógornőidnek a testvérük fontosabb, mint te. És vele az jár, hogy ott az új nője, akivel szeretnének jó viszonyban lenni. Rád tekintettel lenni és utálni a csajt így sajnos nekik nem opció.


Minimalizálni a kapcsolatot, felszínesen tartani velük, max. a gyerekek miatt. Pár év múlva talán át fogod értékelni a dolgot, megtanulod teljesen elengedni, de 4 hónap az semmi. A fosbukot meg egyebeket, ha rám hallgatsz, teljesen elfelejted.

2022. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!