Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működhetne az, hogy "én...

Hogy működhetne az, hogy "én jóba vagyok azzal, akivel te egy asztalhoz se ülnél, annyira utálod" esete egy mozaikban?

Figyelt kérdés

Férjem megcsalt egy közeli ismerősömmel (gyerekkori legjobb barátnőm, sokat segítettem rajta), most váló félben vagyunk. Férjemmel a gyerekek miatt megpróbálunk együtt dolgozni, de a harag iránta sem enyhült még.


Anyósommal, sógornőimmel heti szinten tartom a kapcsolatot telefonon. Viszont ők jóban vannak az új nővel, már teljesen befogadták. Idősebbik sógornőm nem tagadja, hogy nagyon jóban van az új nővel, facebbokra, instára teszik ki a közös képeket. Fiatalabbik sógornőm viszont instagrammon és facebookon beállította azt, hogy ne lássam azokat a bejegyzéseket, amiken közösen vannak rajta. Ami szerintem undorító húzás, mert nagyjából ő is sejti, hogy ezeket a képeket közös ismerőseink úgy is elküldik nekem, másrészt meg ha jóban vannak, vállalja fel.


Az a baj, hogy bármennyire akarok jóba lenni azokkal a rokonokkal, barátokkal, akik azt a nőt kedvelik, szeretik, egyszerűen nem tudom függetleníteni a nőt tőlük. Már feszélyez a beszélgetésben, ha tudom, hogy együtt beültek kávézni, vagy a nőt is meghívták a szülinapi bulikra.


2022. szept. 16. 09:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
86%

De még mindig nem értjük, hogy minek tartod a kapcsolatot a sógornőddel?


Azt korrektnek tartom, hogy anyósoddal tartod a kapcsolatot az unokák miatt, hiszen ő nem tehet róla, hogy a fia megcsalt téged, ettől még az unokáit biztos szereti, de a sógornőid? Velük minden beszélsz?

2022. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
88%
Csak együtt a kettővel nem szabad találkozni akkor nincs gond.
2022. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk kirakja és más pont látja. Akkor ennyi erővel a viszonyukról se kellett volna tudnom, mert hát magánügy. Pont hogy nem viselkedik korrekten. Azért van kapcsolat a két sógornővel tartva, meg a többiekkel, mert ők a gyerekeim nagynénjei,
2022. szept. 16. 14:10
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de azért, mert ők a gyerekeid nagynénjei, nem kell velük hetente beszélgetned és jópofiznod.


Felhívnak, te köszönsz, odaadod nekik telefonon a gyerekeket, esetleg, ha el akarják vinni, megbeszélitek az időpontot és ennyi.

2022. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
82%

Nekem fura most ez a dolog. Sokszor olvasom itt, hogy “nem kell az exferjed/feleseged csaladjat utalni, lehettek joban a valas utan” Es ugye most nalatok is ez a helyzet, bar nekem ez mindig is visszas volt, mert ez szamomra olyan jelenseg, mintha meg mindig a csalad resze lenne az elvalt fel.

Na de a masik dolog, hogy az exedhez mar az uj no tartozik. Akkor az o csaladja miert ne kedvelhetne ot? Veled, mint hamarosan exfeleseggel tartsak ugyanugy a kapcsolatot, de az uj not gyulolni kell? Tett amit tett, de nem biztos, hogy szar ember. Plane, hogy nem ra kellene haragudni, hanem a hazas felre, o tartozott neked huseggel es nem a harmadik fel. Eltelik x ev, lehet, hogy osszehazasodnak es gyerekuk is lesz. Aki ugyanugy az o rokonui lesz, mint a ti kozos gyereketek. Akkor is meg mindig utalni kell az uj not? Aki akkor mar nem uj no lesz, csak te leszel a regi no.

2022. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy szhar ember. Rá is haragszok, mint írtam.

Viszont a nem szhar ember is felelősségre vonható, ő soha nem adott nekem még egy karé kenyeret se, amikor én már több 10 ezer forinttal segítettem. De nem szhar ember. Nem. Nem tartozik nekem hűséggel, de volt egy időszak, amikor a hány testvéred van kérdésre simán bemondtam egy eggyel nagyobb számot, mert tényleg testvérként tekintettem rá. És ő amikor találkoztunk, minden szemrebbenés nélkül megkérdezte, hogy hogy vagyok, meg miújság a családdal.


A megcsalásért a férjem a legnagyobb felelős.

A házasságunk megromlásáért mind a ketten azok vagyunk.

De az új nő se szent.

2022. szept. 16. 17:10
 27/33 anonim ***** válasza:
84%
25# Nem szar ember, aki összeszűri a levet egy többgyerekes apával, férjjel úgy, hogy a feleség a gyerekkori barátnője, akinek még pluszban hálával is tartozik ezért-azért???
2022. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
74%
Mennyi csodalény válaszoló van itt, öröm olvasni. Azért megnézném én élőben ha ők kerülnének a helyedbe, emberek, itt 4 hónapja borult a bili. Naná, hogy haragszol mindenkire, teljesen jogos és százszor jobb mint ha elmerülnél az önsajnálatba. Akik pedig elküldik neked a képet nem szar emberek, hanem felfogják, hogy mit művelnek veled a "rokonok", ők vannak veled, nem a nagynénik meg anyóska. Ha az én tesóm tenné ezt a családjával várhatna egy darabig, míg hajlandó lennék csak ránézni is a szerzeményére. Szétsz.rták az életedet, a gyerekeid életét, talán csak kaphatnál egy kis időt míg egyáltalán levegőhöz jutsz. Minden amit érzel teljesen jogos, tudom, még hihetetlen, de fogsz te még ezeken szívből nevetni. Kezdd el hanyagolni az egész bagázst, legyél olyanokkal akik megértenek, ha kell meghallgatnak, hidd el, alakul az életed szépen, lassan. Egyik sógornőt sem kell mentegetni, ha annyira szeretnének titeket, nem játszanának összeborulóst ennyi idő után még a tesójukkal sem, nem még a nőjével. Kitartás, ha kell csapkodj, káromkodj, adj ki mindent ami felgyűlt benned, de kifelé talpig smink, bájmosoly, egye meg őket a penész. És jobb lesz, hidd el!
2022. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
26%
27: valamiert a ferj csaladja nem tartja ot annak, hiszen akkor nem baratkoznanak vele. Itt a ferj a saros, ra haragudjon a csalad, ne az uj nore, szerintem.
2022. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
82%
4. Nekem is ez volt a gondolatom, hogy azért állítják be, hogy a kérdező ne lássa, mert tudják, hogy megbántanák vele. Azok a rokonok, akik ennek ellenére elküldözgetik a kérdezőnek, csak drámát akarnak generálni.
2022. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!