Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhetne egy...

Szerintetek működhetne egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki Budapestre jár egyetemre, de Nyíregyházán lakik. Illetve van egy lány, aki Nyíregyházán tanul gimnáziumban, nem ott lakik, de bármikor be tud menni Nyíregyházára ha kell.


Esetleg tapasztalatok?


2012. aug. 28. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem tudom, talán igen, talán nem
2012. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Betud menni nyíregyházára mivel be kell neki menni amúgy is mert ott tanul..Mi a kérdés?:D:D
2012. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az nem derült ki hogy a lány hol lakik...nyírbátorba vagy kukutyinba?:D
2012. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindenre van megoldás, ha mindkét fél akarja.
2012. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmiféle probléma :D
2012. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én azért nem értem a kérdést,mert a lány is nyíregyházán tanul.Ha tanulni letud oda utazni akkor más miatt is,és nem utolsó sorban ha ott tanul és abban a városban lakik akkor ralálkozi is tudnak.Nem értem a kérdést...
2012. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy a lány hol lakik, annyi hogy ha hétvégén otthon van a srác, akkor bármikor betudna menni hozzá, erre gondoltam.
2012. aug. 28. 17:34
 8/17 A kérdező kommentje:
A probléma ott van, hogy ugye a srác sokat van Pesten, hétvégén tudnak találkozni, talán akkor se mindig.
2012. aug. 28. 17:35
 9/17 anonim ***** válasza:

ma 17:35


Akkor már csak egy megoldás van hátra..eldöntitek hogy jó lesz e így ez nektek..amúgy meg ha nagyon akarná a srác és lány is hébe hóba felutazhatna pestre,vagy a srác kicsi többször haza,mivel gondolom diák így van diák bérlete amivel annyit utazik amennyit akar.

2012. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
a találkozás nem lehet a működés akadálya
2012. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!