Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellett feladnod mikor...

Mit kellett feladnod mikor bnőd/barátod lett? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Gondolok itt otthoni szokásokra, amit 1edül végeztél és ezután nem lehetett. V pl hobbik.


Nálam még nincs így a helyzet, de pl zenei szokás terén lehet lentebb kell vennem a mércét.

Kort is írjatok.

18/F


2010. szept. 25. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem adtam fel semmit, max. kevesebb időm van a hobbijaimra, de nem érzem negatív hatását. (rajz, fotózás, olvasás)

Párom viszont "feladta" a sok zene hallgatást, mert elég fejfájós vagyok, így kevesebbet és halkabban hallgatunk. (ha nem vagyunk együtt akkor kiéli magát)

21/L és 27/F 4,5 éves kapcs.

2010. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azt hittem h a zene annyira nem oszt a kapcsolatokban de úgylátom mégis..

Hát mind1 majd eljön nekem is 1x az életmód átszabályozása.

2010. szept. 25. 21:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem valahol számít, hogy mit hallgat, mert nem szeretem a disco, rap, meg techo zenéket, inkább rockos vonalban vagyok és ha már van valakim, akkor jó lenne elmenni együtt egy-egy koncertre, nem külön-külön.

Plusz, ha valaki szeret valamilyen zenei stílust, kicsit átvesz belőle, életérzés, blabla, és két külön világ nem a legjobb párosítás. Persze ez az én véleményem, tapasztalatom, lehet, hogy valakinek ez működik.

2010. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

23:01 nálunk is ez van, párom rapper én meg rocker de jól megvagyunk :)


feladtam a szabadságom, előtte nagyon lazára vettem az életem,d e kiegyensúlyozottabb vagyok, mióta együtt vagyunk.

1 éve ♥

17L

2010. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!